با شركت ۵۹ راس اسب؛

هفته هفتم كورس اسبدوانی پاییزه آق قلا برگزار گردید

هفته هفتم كورس اسبدوانی پاییزه آق قلا برگزار گردید به گزارش اسب من هفته هفتم رقابت های كورس اسبدوانی پاییزه آق قلا با شركت ۵۹ راس اسب در مجموعه سواركاری این شهرستان برگزار گردید.به گزارش اسب من به نقل از مهر، در هفته هفتم رقابت های كورس اسبدوانی پاییزه آق قلا بعدازظهر جمعه ۵۹ راس اسب از نژادهای تركمن، دوخون و تروبرد در ۶ دور هزار و هزار و ۲۰۰ متری در مجموعه سواركاری این شهرستان با یكدیگر به رقابت پرداختند كه در انتها ۱۲۰ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان جایزه نقدی به صاحبان اسب های اول تا سوم كورس های ۶ گانه اهدا شد.
در دور اول اسب های تركمن سه ساله در هندیكپ كلاس پنج به مسافت هزار متر با یكدیگر به رقابت پرداختند كه محمدامین توماج با اسب ارث گتیر زودتر از خط آخر گذشت و طاهر گوگ نژاد با اسب بیا رامین و مهرداد خوجملی با اسب آلتین شاهوار به ترتیب دوم و سوم شدند.
رقابت دور دوم میان اسب های دوخون دو ساله در كلاس میدن به مسافت هزار متر بود كه محمد خوجملی با اسب سیمبر سیتی عنوان اول را به دست آورد و طاهر گوگ نژاد با اسب هلن روشن و آرمین آق آتابای با اسب مسافر به ترتیب مقام های دوم و سوم را كسب كردند.
در دور سوم اسب های تروبرد سه ساله در هندیكپ كلاس پنج به مسافت هزار و ۲۰۰ متر با یكدیگر رقابت كردند كه عبدالحلیم قبادی با اسب بیوتی آرچ موفق به كسب مقام اول شد و جواد آچاك با اسب نوا هج و مهران عطا با اسب دلهیج به ترتیب مقام های دوم و سوم را به دست آوردند.
رقابت در دور چهارم میان اسب های دوخون دو ساله در كلاس برنده به مسافت هزار و ۲۰۰ متر شكل گرفت كه قربان محمد اودك با اسب می هان زودتر از خط آخر عبور كرد و عبدالحلیم قبادی با اسب رگنار و آرمین آق آتابای با اسب تكنو به ترتیب دوم و سوم شدند.
در دور پنجم اسب های دوخون سه ساله در هندیكپ كلاس چهار به مسافت هزار و ۲۰۰ متر با یكدیگر رقابت كردند كه آق اویلی بشگرد با اسب هاكتان اولین نفر از خط آخر عبور كرد و مبین قلرعطا با اسب آدر و عبدالحلیم قبادی با اسب وروجك گمیشان نفرات دوم و سوم از خط آخر گذشتند.
در دور ششم و پایانی اسب های دوخون سه ساله در هندیكپ كلاس پنج به مسافت هزار و ۲۰۰ متر با یكدیگر به رقابت پرداختند كه عبدالحلیم قبادی با اسب جان بابا موفق به كسب عنوان نخست شد و قربان محمد اودك با اسب جنی ناز و آرمین آق آتابای با اسب سوژه به ترتیب دوم و سوم شدند.
عبدالحلیم قبادی بهترین چابكسوار هفته
در آخر هفته هفتم رقابت های كورس اسبدوانی پاییزه آق قلا، عبدالحلیم قبادی با كسب دو مقام نخست، یك مقام دوم و یك مقام سوم بهترین چابكسوار هفته لقب گرفت، قربان محمد اودك یك مقام نخست و یك مقام دوم به دست آورد و آق اویلی بشگرد، محمد خوجملی و محمدامین توماج هر كدام یك مقام نخست به دست آوردند.
لازم به ذكر است؛ هفته هشتم رقابت های كورس اسبدوانی پاییزه آق قلا جمعه سوم آبان ماه در مجموعه سواركاری این شهرستان برگزار می شود.
مسابقات كورس اسبدوانی در استان گلستان هر ساله در شهرستان های گنبدكاووس، آق قلا و بندرتركمن برگزار می گردد و علاقمندان بسیار زیادی را به مجموعه های سواركاری این سه شهرستان می كشاند.

1398/07/28
12:50:46
5.0 / 5
4562
تگهای خبر: اسب , رقابت , سواركاری , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری