اهدافی كه تنها نماینده ایران در مسابقات ماسكولار فیزیك جهان در سر دارد

اهدافی كه تنها نماینده ایران در مسابقات ماسكولار فیزیك جهان در سر دارد به گزارش اسب من تنها نماینده ایران در رقابت های ماسكولار فیزیك جهان، اظهار داشت: ایران تابحال در این رشته مدال طلای جهان نداشته است و امیدوارم هم به مدال طلا و هم به كارت حرفه ای فدراسیون جهانی دست پیدا كنم.


حسین كریمی در گفتگو با ایسنا، در مورد انتخاب وی برای مسابقات پرورش اندام جهان، اظهار نمود: چند روز پیش مسابقات انتخابی تیم ملی بود كه من در دسته ماسكولار فیزیك عنوان سوم را به دست آوردم، البته بعد از آن اعلام گردید كه با عنایت به این كه من از همه نظر نسبت به نفرات اول و دوم بهتر بودم، با نظر كمیته فنی مسابقات برای حضور در رقابت های جهانی انتخاب شده ام و الان تنها نماینده ایران در این مسابقات هستم.
وی افزود: در جریان رقابت های انتخابی تیم ملی، داوران دو ورزشكار تهرانی را بعنوان نفرات اول و دوم انتخاب كردند كه این انتخاب ها با حاشیه هایی همراه بود و نفراتی از فدراسیون هم قهر كردند. چنین حواشی در دو سه دسته پیش آمد و در جریان این رقابت ها چندین بار شاهد اختلاف نظر داوران با كمیته فنی بودیم و خود من بر این اساس در انتخابی تیم ملی سوم شدم، البته در گذشته هم شاهد چنین اشتباهات داوری بوده ایم.
این ملی پوش خوزستانی بیان كرد: به هر حال با عنایت به این كه كمیته فنی تصمیم گیرنده برای انتخاب نفرات جهت حضور در مسابقات جهانی است، با عنایت به اختلافی كه كیفیت بدن من با نفرات اول و دوم داشت، من برای مسابقات جهانی انتخاب شدم. البته در جریان همین مسابقات هم نظر كمیته فنی روی من بود چونكه در این رشته، تناسب اندام و پختگی عضلات اهمیت دارد كه من از این نظر بهتر از دیگر نفرات بودم.
وی با اشاره به اینكه حالا در شرایط بسیار خوبی به سر می برم و از آمادگی خوبی برای حضور در مسابقات جهانی برخوردارم، اظهار داشت: این مسابقات سه هفته دیگر در امارات برگزار می گردد. این رقابت ها سالی یك مرتبه به انجام می رسد و بالاترین سطح مسابقات فدراسیون جهانی است. به نفر اول این مسابقات هم كارت حرفه ای فدراسیون جهانی اهدا می شود. ایران تابحال در رشته ماسكولار فیزیك در جهان مدال طلا نداشته است و امیدوارم من در این مسابقات هم به مدال طلا و هم به كارت حرفه ای فدراسیون جهانی دست پیدا كنم.
كریمی عنوان كرد: هنوز تاریخ اردوی تیم ملی مشخص نشده است اما تمریناتم را در اهواز زیر نظر استاد نعمتی انجام می دهم و خدا را شكر شرایط هم به خوبی پیش می رود. با عنایت به این كه تنها نماینده ایران در رشته ماسكولار فیزیك هستم، این مهم، مسئولیت من را سخت تر می كند ولی من با تمام توان در این رقابت ها شركت می كنم تا بتوانم نماینده شایسته ای برای ایران باشم.1398/07/23
14:46:07
5.0 / 5
4376
تگهای خبر: اردو , اسب , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری