بوكس كارگری راه اندازی می شود

بوكس كارگری راه اندازی می شود به گزارش اسب من رئیس انجمن بوكس ورزش كارگری با بیان این كه به دنبال راه اندازی بوكس كارگری هستیم، اظهار داشت: تلاش بر این است كه جایگاه بوكس كارگری را ابتدا در مسابقات داخلی و سپس در سطح بین المللی مطرح نماییم.


رضا قاسمی در گفتگو با ایسنا، اضافه كرد: برای این كه بتوانیم جایگاه بوكس كارگری را همانند سایر رشته های ورزشی كارگری در سطح كشور و سپس آسیا و جهان مطرح نماییم در ابتدا به دنبال تشكیل ساختار چارت سازمانی و كمیته داوران و مربیان و سپس تعیین نماینده ای برای استان ها هستیم تا بوكس كارگری را در استان ها هم مطرح نماییم.
وی اظهار داشت: امسال تلاش داریم با برگزاری مسابقات قهرمانی كشور استعدادهای این رشته را در سراسر كشور شناسایی و از بین استعدادها نفرات برتر را به تیم ملی دعوت نماییم. هم چنین به دنبال تشكیل كلاس های داوری، مربیگری و آموزشی برای استعدادهای این رشته هستیم تا كم كم بوكس كارگری را هم در كشور فعال نماییم.
رئیس انجمن بوكس ورزش كارگری تصریح كرد: یكی از اقدامات مهم و اساسی رئیس فدراسیون بوكس این است تا این رشته را در خیلی از ارگان ها و سازمان ها همچون نیروهای مسلح، ارتش، آموزش و پرورش و ورزش كارگری مطرح و تقویت كند. به همین خاطر چون این رشته در ورزش كارگری نوپاست تلاش داریم ابتدا با برگزاری مسابقات داخلی این رشته را معرفی و كم كم جایگاه آنرا در كشور تقویت نماییم.
قاسمی پیرامون این پرسش كه چه كسانی امكان فعالیت در بوكس كارگری را دارند، اضافه كرد: ورزشكارانی می توانند در بوكس كارگری فعالیت كنند كه دفترچه تامین اجتماعی الزامی دارند و از كد بیمه برخوردار می باشند. البته خیلی از قهرمانان این رشته كه در تیم ملی حضور دارند در ارگان ها و سازمان های مختلفی فعالیت می نمایند كه دارای دفترچه تامین اجتماعی هستند و امكان فعالیت آنها در بوكس كارگری وجود دارد.
او در آخر اظهار داشت: هدف گذاری بر این است كه بتوانیم در آینده شرایط حضور بوكس كارگری را در مسابقات آسیایی و جهانی فراهم نماییم و این امر زمانی امكانپذیر است كه با حمایت فدراسیون بوكس و ورزش كارگری زمینه های حضور ورزشكاران نخبه را در این رشته فراهم نماییم.
منبع:

1398/07/17
14:14:23
5.0 / 5
4865
تگهای خبر: آموزش , بوكس , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری