ضیایی: فوتبالیست های ناشنوا برای تكرار قهرمانی در بازیهای آسیایی نیاز به حمایت دارند

ضیایی: فوتبالیست های ناشنوا برای تكرار قهرمانی در بازیهای آسیایی نیاز به حمایت دارند به گزارش اسب من سرمربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان اظهار داشت: تیم ملی فوتبال ناشنوایان نیاز به حمایت ویژه مسئولان دارد تا قهرمانی خودرا در بازیهای آسیایی هنگ كنگ تكرار كند.


محمدحسین ضیایی در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت تیم ملی فوتبال ناشنوایان جهت شركت در نهمین دوره بازیهای آسیایی هنگ كنگ اظهار نمود: در ضمن چند ماهی كه مسئولیت تیم فوتبال ناشنوایان را بر عهده گرفتم برای آماده سازی بهتر تیم 9 مرحله اردوی آماده سازی در تهران و شهرستان های اردیبل و قزوین كه زمین چمن مناسبی داشتند پیش بینی كردیم تا تیم آماده ای را راهی بازیهای آسیایی نماییم. هم اكنون نیز هشتیمن اردوی تیم فوتبال ناشنوایان از 21 تا 27 مهر در تهران برگزار می گردد و اردوی پایانی كه وصل به اعزام است از 5 آبان آغاز و تا پنجم آبان پیش از اعزام تیم به هنگ كنگ ادامه خواهد داشت.
وی اظهار داشت: برای این كه بتوانیم فوتبالیست های آماده و خوبی را برای بازیهای آسیایی گزینش نماییم در ابتدای امر 40 بازیكن را به اردو دعوت كردیم كه از این تعداد بعد از برگزاری چند مرحله اردوی آماده سازی در نهایت 22 بازیكن را برای بازیهای آسیایی هنگ كنگ انتخاب كردیم. تلاش بر این است كه قهرمانی دوره قبل را تكرار نماییم و بهترین جایگاه را در نهمین دوره بازیهای آسیایی هنگ كنگ به فوتبال ناشنوایان اختصاص دهیم. هدف گذاری ما قهرمانی است و برای رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی كوتاهی نخواهیم كرد.
ضیایی یكی از اشكالات فوتبالیست های ناشنوا را نادیده گرفتن از طرف مسئولین عنوان نمود و اضافه كرد: یكی از مشكلاتی كه دغدغه اصلی فوتبالیست های ناشنواست مورد توجه قرار نگرفتن از طرف مسئولین ورزش است. این بازیكنان با توجه به این كه قهرمان چند دوره آسیا و جهان هستند اما هیچ وقت دیده نمی شوند و كمتر مورد حمایت قرار می گیرند. امیدوارم كه در نهمین دوره بازیهای آسیایی مسئولین نگاه ویژه ای به فوتبالیست های ناشنوا داشته باشند.
او در آخر اظهار داشت: تمام تلاش فوتبالیست های ناشنوا با وجود تمام كمبودها و نبود امكانات لازم بر این است كه باردیگر پرچم كشور را در هنگ كنگ به اهتزاز در بیاورند و بار دیگر برتری خودرا در بازیهای آسیایی به اثبات برسانند.
منبع:

1398/07/16
15:06:04
5.0 / 5
4196
تگهای خبر: اردو , اسب , بازی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری