مكاتبه كمیته المپیك برای دریافت مجوز حضور رستمی و حسینی در مسابقات سوئیس

مكاتبه كمیته المپیك برای دریافت مجوز حضور رستمی و حسینی در مسابقات سوئیس به گزارش اسب من كمیته ملی المپیك مقرر است مكاتباتی جهت پیگیری دریافت مجوز حضور كیانوش رستمی و سعید علی حسینی در تورنمنت سوئیس كه جنبه كسب سهمیه المپیك را هم دارد، انجام دهد.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، كیكاوس سعیدی سرپرست دبیر كلی كمیته ملی المپیك بیان كرد: چهل و هفتمین نشست هیات اجرایی كمیته ملی المپیك ظهر امروز با ریاست صالحی امیری رئیس كمیته و حضور اعضای هیات اجرایی در محل كمیته برگزار گردید. در ابتدای نشست آقای تیشه گران رئیس فدراسیون ناشنوایان گزارشی از وضعیت و آمادگی كاروان اعزامی به بازی های آسیایی ناشنوایان كه در هنگ گنك برگزار می گردد عرضه داد و مقرر شد تا كمیته ملی المپیك هم در حد توان حمایت های لازم را در مورد اعزام كاروان ورزشی كشورمان به این رقابت ها داشته باشد.

وی افزود: از دیگر موارد مطرح شده در نشست امروز پرداخت ۲۰ درصد از سهمیه مصوب سال ۹۸ فدراسیون ها بود تا مجموع پرداختی بودجه كمیته ملی المپیك به فدراسیونهای كمك گیرنده از كمیته به سقف ۹۰ درصد برسد.

سعیدی اشاره كرد: نظر به در پیش بودن بازی های جهانی ساحلی آقای پیمان فخری رئیس مركز نظارت بر تیم های ملی و سرپرست كاروان اعزامی كشورمان به این بازی ها به عرضه گزارشی از كاروان اعزامی به این رقابت ها در قطر پرداخت و مقرر شد تا حمایت های كمیته بویژه در زمینه ارزی و ریالی ادامه داشته داشته باشد.
همچنین قبل از نشست هیات اجرایی، جلسه ای با حضور ریاست كمیته ملی المپیك با رئیس و دبیرفدراسیون وزنه برداری در مورد مشكلات پیش آمده برای دو ملی پوش این رشته برگزار گردید كه با تاكید بر چهار محور به اتمام رسید و مقرر شد به درخواست فدراسیون وزنه برداری؛ كمیته ملی المپیك هم مكاتباتی جهت پیگیری دریافت مجوز حضور كیانوش رستمی و سعید علی حسینی در تورنمنت سوئیس كه جنبه كسب سهمیه المپیك را هم دارد صورت پذیرد.
سرپرست دبیر كلی كمیته ملی المپیك خاطرنشان كرد: بحث دوم حمایت همه جانبه كمیته ملی المپیك و وزارت ورزش برای حضور نمایندگان این رشته در مسابقات كسب سهمیه پیش رو و همینطور بازی های المپیك ۲۰۲۰ بود كه كمیته ملی المپیك اطمینان داد از كلیه برنامه های آماده سازی این رشته همانند سایر رشته های اعزامی پشتیبانی خواهد نمود. رعایت چارچوب اداری و سلسله مراتب و همینطور احترام به نظم و انضباط درون اردویی از جانب تمام ورزشكاران هم محور بعدی بحث ها فدراسیون و كمیته بود كه مورد تاكید طرفین قرار گرفت.
وی در خاتمه اظهار داشت: تاكید شد كه كلیه مسئولیت فنی رشته ها همچون وزنه برداری در انتخاب كادر فنی و نفرات دعوتی به اردوها و اعزامی به مسابقات با خود فدراسیون ها است چون كه این فدراسیون ها هستند كه باید پس از هر رویداد نسبت به نتایج خود پاسخگو باشند.
به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، قبل از این گفته می شد شاید تكلیف دبیركل كمیته ملی المپیك در این نشست هایت اجرایی مشخص شوداما بحث انتخاب دبیركل مطرح نشد و در جلسات بعدی هیات اجرایی باید منتظر انتخاب دبیركل باشیم.1398/07/13
21:47:26
5.0 / 5
4137
تگهای خبر: اردو , المپیك , بازی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری