پرداخت ۴ میلیاردی كمیته المپیك به فدراسیون ها، حساب بانك مركزی، شرط واریز بودجه

پرداخت ۴ میلیاردی كمیته المپیك به فدراسیون ها، حساب بانك مركزی، شرط واریز بودجه اسب من: كمیته ملی المپیك تا چند روز آینده 20 درصد دیگر از بودجه فدراسیون ها را به حسابشان واریز می كند البته تنها فدراسیون هایی بودجه می گیرند كه در بانك مركزی حساب داشته باشند.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، كمیته ملی المپیك تا چند روز آینده بخشی دیگر از بودجه فدراسیون ها را واریز می كند. كمیته ملی المپیك ۲۰درصد از بودجه مصوب سال جاری فدراسیون ها كه حدود ۴ میلیارد تومان می شود را تا چند روز آینده به حساب فدراسیون ها واریز خواهدنمود.
البته نكته مهم در این میان این است كه فدراسیون ها باید حساب در بانك مركزی داشته باشند بدین جهت كمیته ملی المپیك می تواند بودجه فدراسیون هایی را پرداخت كند كه این حساب را در بانك مركزی دارند و فدراسیون هایی كه هنوز مبادرت به افتتاح حساب نكرده اند، امكان واریز بودجه برایشان وجودندارد. ۴۷ فدراسیون از كمیته ملی المپیك بودجه می گیرند.
كمیته ملی المپیك هم چنین ارز بازی های ساحلی را تامین كرده است و بزودی در اختیار سرپرست كاروان قرار می گیرد.
هیات اجرایی كمیته ملی المپیك هم شنبه هفته آینده برگزار می گردد و در این جلسه گزارش رئیس فدراسیون ناشنوایان و رئیس مركز نظارت بر تیم های ملی در مورد آخرین تصمیمات و روند اعزام كاروان به بازی های ساحلی جهانی ارائه خواهد شد.
قرار بود در نشست بعدی هیات اجرایی تكلیف انتخاب دبیركل كمیته ملی المپیك هم روشن شود و حالا باید دید در این نشست تصم یگیری ها انجام می شود یا به زمان دیگری موكول خواهد شد.
منبع:

1398/07/09
14:06:17
5.0 / 5
4267
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری