عظیمی: تیم موی تای برای اعزام به تركیه باید حامی مالی داشته باشد

عظیمی: تیم موی تای برای اعزام به تركیه باید حامی مالی داشته باشد به گزارش اسب من سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی اظهار داشت: برپایه مصوبه شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون تنها می تواند ۲۰ درصد از هزینه سفر تیمی را به مسابقات مختلف پرداخت كند و انجمن ها باید برای اعزام حامیان مالی داشته باشد در غیر این صورت سفر لغو می شود.شهرام عظیمی در گفتگو با ایسنا، درباره احتمال لغو سفر تیم موی تای جوانان و نوجوانان به مسابقات جهانی تركیه به خاطر نبود بودجه اظهار نمود: برپایه مصوبه شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان، تنها ۲۰ درصد از هزینه های اعزام بر عهده ی فدراسیون ورزش های رزمی است و انجمن ها برای اعزام تیم خود به مسابقات مختلف باید حامی مالی داشته باشد، در غیر این صورت سفر آن تیم لغو می شود.
وی اظهار داشت: تا این لحظه هنوز هیچ حامی مالی برای اعزام تیم موی تای جوانان و نوجوانان به مسابقات جهانی تركیه پای كار نیامده و ما هم نمی توانیم بیشتر از ۲۰ درصد ارز از كشور خارج نماییم. ضمن این كه وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون هم به شدت مخالف دریافت هر گونه پولی از ورزشكاران برای اعزام آنها به تورنمنت های مختلف است و اگر انجمنی چنین اقدامی را انجام دهد برخورد خواهیم كرد.
سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی در پاسخ به این پرسش كه آیا فدراسیون در زمینه هماهنگ كردن حامی مالی برای اعزام تیم موی تای رایزنی انجام داده است یا خیر؟ اضافه كرد: ما هم برای كمك به اعزام تیم موی تای با حامیان مالی زیادی وارد مذاكره شدیم اما متاسفانه به خاطر شرایط بد اقتصادی تا این لحظه پاسخ مثبتی دریافت نكردیم. البته نه تنها این رشته بلكه سایر انجمن ها هم برای اعزام تیم خود به مسابقات باید حامی مالی داشته باشند اگر شرایط فراهم كردن اسپانسر را نداشته باشند، سفر آنها لغو می شود.
عظیمی در مورد انتقاد سرپرست انجمن موی تای كه در خلال ۲ ماه مسئولیت هیچ ریالی دریافت نكرده است، تصریح كرد: ما كه به انجمن ها نباید پولی پرداخت نماییم وظیفه فدراسیون این است كه اگر انجمنی پیشنهادی داشته باشد پیشنهاد وی در شورای برنامه ریزی و فنی فدراسیون مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت موافقت از برنامه های انجمن حمایت می نماییم.
وی در انتها پیرامون این پرسش كه آیا فدراسیون گرفتار مشكل اعتباری است یا خیر؟ اظهار داشت: هیچ مشكلی از نظر بودجه نداریم و تمام بودجه مصوب شده خویش را تا این لحظه از وزارت ورزش و جوانان دریافت كردیم. ازاین رو نه تنها در اجرای برنامه های پیشبینی شده خود عقب نیستیم بلكه جلوتر هم هستیم و در حال آماده سازی فضای فدراسیون برای برگزاری انتخابات سالم و بدون حاشیه هستیم.
1398/06/31
14:56:04
5.0 / 5
4597
تگهای خبر: تیم , رشته , سفر , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری