وزیری: با كمان قرضی به دنبال سهمیه المپیك هستم!

وزیری: با كمان قرضی به دنبال سهمیه المپیك هستم! به گزارش اسب من عضو تیم ملی ریكرو مردان اظهار داشت: در شرایطی خودرا برای كسب سهمیه المپیك 2020 توكیو در تایلند آماده می كنم كه به سبب شكسته شدن بازوی كمانم مجبور شدم تجهیزات یكی از دوستانم را كه متعلق به 8 سال پیش است قرض كنم تا سهمیه را از دست ندهم.میلاد وزیری در گفت و گو با ایسنا، درباره میزان آمادگی خود جهت شركت در مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند و كسب سهمیه انفرادی المپیك ۲۰۲۰ توكیو اظهار نمود: برای حضور قدرتمند در این مسابقات هر روز بامداد و بعدازظهر تمرین تیراندازی دارم و ۳ روز كار بدنسازی به صورت شخصی انجام می دهم تا برای مسابقات تایلند كه آذرماه برگزار می شود، آماده شوم.
وی در پاسخ به این پرسش كه آیا از حضور روانشناس در اردوی تیم ملی برخوردار هستید یا خیر؟ اظهار داشت: تیم ملی روانشناس ندارد اما مدتی است كه تحت آموزش دكتر خسرو حمزه هستم تا در كنار ارتقای مهارت های فنی تیروكمان، از نظر مهارت های روانی نیز خودرا آماده می كنم تا در تایلند بتوانم سهمیه انفرادی المپیك ۲۰۲۰ توكیو را كسب كنم.
عضو تیم ملی ریكرو مردان اشاره كرد: یك كماندار برای این كه بتواند موفق به كسب سهمیه شود باید پیش از شركت در مسابقات كسب سهمیه در چند تورنمنت برون مرزی حضور پیدا كند تا با مرتفع كردن ضعف های تكنیكی خود حضور قدرتمندی در مسابقات داشته باشد من متاسفانه پیش از شركت در جام جهانی هلند ۲ تا ۳ سال بود در هیچ تورنمنت برون مرزی شركت نكرده بودم و واقعا نمی دانستم ضعف كارم كجاست. پس از هلند نیز قرار بود در كاپ آسیا فیلیپین حضور پیدا نماییم كه به سبب صادر نشدن ویزا به این تورنمنت نیز اعزام نشدیم. به هر صورت معتقدم پیش از تایلند باید حداقل یك اردوی تداركاتی برون مرزی داشته باشیم تا با آمادگی خوبی عازم این رقابت ها شویم.
وزیری همین طور با اشاره به قدیمی بودن تجهیزات بیشتر كمانداران جهت شركت در مسابقات كسب سهمیه المپیك ۲۰۲۰ اضافه كرد: هم اكنون خرید تجهیزات تیروكمان چیزی حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان است كه تهیه آن از عهده ی كماندار خارج است. هم اكنون نیز ۹۰ درصد از تجهیزات را خود خانواده ها تهیه می كنند.
وی در پاسخ به این پرسش كه آیا برای آماده سازی خود برای شركت در مسابقات كسب سهمیه با كمبود تجهیزات مواجه هستید یا خیر؟ اظهار نمود: مشكل تجهیزات كه گریبانگیر همه كمانداران است خود من نیز به سبب شكسته شدن بازوی كمانم مجبور شدم تجهیزات یكی از دوستانم را كه مربوط به ۸ سال پیش است قرض بگیرم تا خودرا برای كسب سهمیه المپیك توكیو در تایلند آماده كنم. به هر صورت دوست نداشتم به خاطر یك بازوی كمان كه هزینه آن ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان است، سهمیه المپیك را از دست بدهم.
وزیری اظهار داشت: تمام تلاشم بر این است تا در تایلند سهمیه انفرادی را كسب كنم تا دیگر مجبور نشوم كار را به برلین آلمان كه سال آینده آخرین فرصت برای كسب سهمیه است، واگذار كنم. با كسب سهمیه در تایلند شرایط بهتری خواهم داشت تا با آمادگی بهتری خودرا برای المپیك ۲۰۲۰ آماده كنم.
وی درانتها ضمن تشكر از حمایت های رئیس كمیته ملی المپیك و فدراسیون تیروكمان اشاره كرد: اگر پس از مدتها باردیگر به تیم ملی برگشتم به خاطر حمایت های رئیس كمیته ملی المپیك و فدراسیون تیروكمان بود. البته اهتمام می كنم تحت هیچ شرایطی وارد حاشیه نشوم و تمام تمركز خودرا برای حضور موفق در تایلند معطوف كنم.

منبع:

1398/06/27
14:21:06
5.0 / 5
4476
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری