ملی پوش پارادوومیدانی: از ركوردهایم راضی ام، اما قانع نیستم

ملی پوش پارادوومیدانی: از ركوردهایم راضی ام، اما قانع نیستم به گزارش اسب من ملی پوش پارادوومیدانی ایران در رشته پرتاب وزنه اظهار داشت: هرچند ركوردهایم طی هفت ماه گذشته با انجام تمرینات سخت بهبود یافته و راضی كننده است، اما برای حضور در مسابقات جهانی امارات به این ركوردها قانع نیستم.


مهران نكویی مجد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، از انجام تمرینات سخت و فشرده برای حضور در رقابت های جهانی ۲۰۱۹ امارات خبرداد و اظهار نمود: كمتر از دو ماه دیگر به این مسابقات اعزام می شویم، برای همین با سخت تر كردن تمریناتم بدنبال مدال آوری باردیگر در این رقابت ها هستم.
وی با اشاره به اینكه اردوهای ملی پوشان پارادوومیدانی متمركز نیست و باید با هر زیرساختی كه در استانهایشان دارند به تنهایی تمرین كنند، خاطرنشان كرد: من هم درحال حاضر تمریناتم را به صورت انفرادی و با علم و تجربه چندساله ای كه دارم انجام می دهم و مدیریت و برنامه ریزی تمرینات هم با خودم است.
دارنده مدال نقره رقابت های قهرمانی جهان افزود: در شرایط فعلی روزی سه ساعت در دو نوبت بامداد و عصر و در مجموع هفته ای ۱۴ جلسه تمرین می كنم. از ركوردهایی كه می زنم راضی هستم، اما برایم قانع كننده نیست.
وی یادآورشد: اسفند سال قبل ركورد ۱۱.۸ متر را ثبت كردم كه با تمرینات فشرده ای كه طی هفت ماه گذشته داشتم، این ركورد را به ۱۱.۹۸ متر رسانده ام.
نكویی مجد با اشاره به اینكه در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ امارات كه آبان برگزار می شود، رقبای قدرتمندی در پیش دارد، عنوان كرد: ورزشكاران كلمبیا، چین، اردن و چند كشور دیگر مهمترین رقیبانم در این رقابت ها هستند و باتوجه به اینكه نفرات اول و دوم هر رشته سهمیه المپیك ۲۰۲۰ را بدست می آورند، كار سختی پیش رو دارم و امیدوارم بتوانم مدال خوشرنگی را در رقابت با آنها كسب كنم.
این ملی پوش پارادوومیدانی اضافه كرد: در مسابقات امارات علاوه بر پرتاب وزنه، به احتمال زیاد در رشته پرتاب نیزه هم شركت خواهم كرد.
ایشان در ادامه از عدم حمایت مالی از ورزشكاران ملی پوش پارادوومیدانی هم انتقاد نمود و اظهار داشت: چون حمایتی نمی شویم، برای همین نمی توانیم تمام فكرمان را روی تمرینات متمركز نماییم.
ملی پوش پارادوومیدانی افزود: تمام تردیدهایی كه قبل از اعزام به تهران دارم و مكمل هایی كه مصرف می كنم، همه با هزینه های شخصی است.
این ورزشكار كرمانشاهی در انتها ابراز امیدواری كرد، یكی از صنایع استان بتواند بعنوان اسپانسر برای حضورش در مسابقات جهانی امارات حامی مالی او شود.
منبع:

1398/06/25
22:07:43
5.0 / 5
4608
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری