فرامرزیان: شایسته طبق اساسنامه نمی توانست رئیس باشد

فرامرزیان: شایسته طبق اساسنامه نمی توانست رئیس باشد به گزارش اسب من معاون مالی وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: مجید شایسته طبق اساسنامه جدید بیشتر از دو دوره نمی توانست فعالیت كند و خدماتش بر كسی پوشیده نیست.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، ژاله فرامرزیان در انتها مجمع عمومی فدراسیون تنیس در جمع خبرنگاران بیان كرد: مجمع فدراسیون تنیس برگزار گردید و طبق اساسنامه جدید رئیس فدراسیون دو دوره بیشتر نمی توانند باشند آقای شایسته هم خداحافظی كردند. سرپرست فدراسیون هم بزودی معرفی می شود.
فرامرزیان در مورد اینكه جه كسی انتخاب می شود، اظهار داشت: رئیس فدراسیون توسط اعضا معرفی می گردند. سرپرست هم مقدمات برگزاری انتخابات را فراهم می آورد.
او در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص اینكه رئیس آینده مقرر است جوان باشد تصریح كرد: به هر حال روسای فدراسیون ها توسط مجمع انتخاب می شوند و امیدوارم با جوانگرایی رئیس انتخاب گردد.
معاون مالی وزارت ورزش در مورد برگزار نشدن انتخابات تنیس در یك سال قبل تصریح كرد: به هر حال مجموعه اتفاقاتی در ورزش هست كه سبب می شود انتخابات مقداری به تعویق بیفتد.
فرامرزیان در پاسخ به این پرسش كه گفته می شود وزارت ورزش شایسته را نمی خواست و چنین چیزی درست است، اظهار داشت: خدمات آقای شایسته بر كسی پوشیده نیست و او برپایه اساسنامه بیشتر از دو دوره نمی تواند ادامه فعالیت دهد.
او در مورد اینكه امكان دارد در وزارت ورزش پست بگیرد، اظهار داشت: كسی كه افراد را انتخاب می كند مقام عالی وزارت است و من در جریان نیستم.1398/06/07
13:58:15
5.0 / 5
4372
تگهای خبر: تنیس , خدمات , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری