حضور پاراقایقران ایران در مسابقات آزمایشی پارالمپیك

حضور پاراقایقران ایران در مسابقات آزمایشی پارالمپیك به گزارش اسب من شهلا بهروزی راد بعنوان نماینده ایران در مسابقات آزمایشی پارالمپیك در رشته پاراكانو شركت می كند.به گزارش اسب من به نقل از مهر، ژاپنی ها در فاصله یك سال مانده به برگزاری بازی های المپیك و پارالمپیك در توكیو، برگزاركننده رقابت های آزمایشی در رشته های مختلف هستند تا اینگونه شرایط میزبانی خویش را در چارچوب رقابت های رسمی مورد ارزیابی قرار دهند.
این رقابت ها در رشته های مختلف با حضور ورزشكاران سرشناس و گاها المپین آن رشته برگزار می گردد. این ورزشكاران طبق مقررات و توسط خودِ برگزاركنندگان مسابقات گزینش و دعوت می شوند.
شهلا بهروزی راد همچون ورزشكاران ایرانی دعوت شده به مسابقات آزمایشی المپیك است. این پاراقایقران ایران كه در پارالمپیك ۲۰۱۶ ریودوژانیرو هم حضور داشت هنوز برای پارالمپیك توكیو كسب سهمیه نكرده است. وی این روزها در محل برگزاری مسابقات قهرمانی جهان و انتخابی پارالمپیك در مجارستان حضور دارد و امیدوار است بتواند از این رقابت ها كسب سهمیه كند.
مسابقات آزمایشی پارالمپیك در بخش پاراكانو طی روزهای ۲۱ تا ۲۴ شهریورماه در توكیو برگزار می گردد. تنها از ورزشكارانی به حضور در این رقابت ها دعوت شده كه در دوره پیشین رقابت های جهانی راهی فینال A شدند. بهروزی راد همچون این نفرات بود كه در پرتغال به مرحله فینال راه پیدا كرد و در نهایت هم ششم شد.
شهلا بهروزی راد چهار سال پیش با كسب عنوان ششم در مسابقات جهانی ایتالیا برای نخستین بار صاحب سهمیه پارالمپیك شد.


منبع:

1398/05/30
22:00:22
5.0 / 5
4400
تگهای خبر: المپیك , بازی , رسمی , رشته
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری