پاسخ هادی زاده به گرفتن ورودی ۳۰۰ هزار تومانی از دوومیدانی كاران نابینا

پاسخ هادی زاده به گرفتن ورودی ۳۰۰ هزار تومانی از دوومیدانی كاران نابینا به گزارش اسب من رئیس انجمن فدراسیون دوومیدانی نابینایان و كم بینایان اظهار داشت: مسابقاتی كه در ساری انجام شد لیگ باشگاهی و شانس مجدد برای حضور در تیم ملی بود كه تیم ها جهت شركت در این مسابقات باید به حساب فدراسیون ورودی پرداخت می كردند.


علی اصغر هادی زاده در گفت و گو با ایسنا، درباره مسابقات دوومیدانی نابینایان و كم بینایان كه در ساری انجام شد و ۴ نفر از بانوان دوومیدانی كار نابینا به سبب عدم پرداخت ورودی 300 هزار تومانی از طرف هیات استان همدان مسابقات را از دست دادند، اضافه كرد: مسابقاتی كه در ساری انجام شد لیگ باشگاهی و شانس مجدد برای حضور در تیم ملی بود تا نفرات برتر را بتوانیم جهت شركت در مسابقات جهانی امارات گزینش نماییم. البته انتخابی تیم ملی خرداد زیر نظر IPC انجام شد كه در این مسابقات چون ركورد زنان با ركورد پیش بینی شده فاصله بسیاری داشت و هیچ شانسی برای حضور در تیم ملی را نداشتند تصمیم بر این شد تا با برگزاری مسابقات لیگ باشگاهی شانس باردیگر ای به دوومیدانی كاران برای حضور در تیم ملی داده شود.
وی اظهار داشت: این مسابقات چون به صورت لیگ باشگاهی برگزار می شد نه انتخاب تیم ملی، تمام تیم ها موظف بودند جهت شركت در این رقابتها با جذب اسپانسر به حساب فدراسیون ورودی پرداخت كنند. بدین سبب هیچ هیات استانی موظف به پرداخت این ورودی نبود مگر این كه خود هیات اسپانسر تیم منتخب در مسابقات بود.
رئیس انجمن دوومیدانی فدراسیون نابینایان و كم بینایان افزود: اگر ۴ دوومیدانی كار بانوان نابینای استان همدان در مسابقات ساری شانس حضور در تیم ملی را داشتند اساسا خود هیات استان همدان ورودی را پرداخت می كرد تا با شركت در مسابقات به تیم ملی دعوت شوند. در مسابقات ساری نیز حتی یك بانوی دوومیدانی كار نتوانست ركورد ورودی پیش بینی شده را بزند و ركوردهای جابجا شده با ركوردهای در نظر گرفته شده از طرف كمیته ملی پارالمپیك فاصله بسیاری داشت.
هادی زاده درانتها پیرامون این پرسش كه آیا با عملكرد ضعیفی كه بانوان دوومیدانی كار در ساری داشتند امكان دارد در بخش زنان هیچ اعزامی به مسابقات جهانی امارات برای كسب سهمیه بازیهای پارالمپیك ۲۰۲۰ توكیو نداشته باشیم، اشاره كرد: پس از مسابقات دوومیدانی جانبازان و معلولان كه چهارم شهریور برگزار می گردد وضعیت نفرات اعزامی در بخش نابینایان و كم بینایان و جانبازان و معلولان از طرف كمیته ملی پارالمپیك مشخص خواهد شد. بدین سبب در این زمینه كمیته ملی پارالمپیك تصمیم گیرنده است كه چه كسانی به امارات اعزام شوند.
منبع:

1398/05/30
15:29:27
5.0 / 5
4417
تگهای خبر: المپیك , بازی , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری