رفع مشكلات بانوان پارالمپیكی ماموریت اصلی كمیسیون بانوان كمیته ملی پارالمپیك

رفع مشكلات بانوان پارالمپیكی ماموریت اصلی كمیسیون بانوان كمیته ملی پارالمپیك اسب من: مسوول كمیسیون بانوان كمیته ملی پارالمپیك هدف از تشكیل این كمیسیون را رفع موانع و مشكلات بانوان ورزشكار اعزامی به بازی های پارالمپیك 2020 توكیو عنوان نمود.


سیما لیموچی در گفت و گو با ایسنا، درباره ی هدف از تشكیل كمیسیون بانوان كمیته ملی پارالمپیك اظهار نمود: این كمیسیون برای اولین بار با حضور صاحب نظران و كارشناسان خبره ورزشی كمیته ملی پارالمپیك تشكیل شده كه هدف ما این است تا با تشكیل این كمیسیون بتوانیم با استفاده از نقطه نظرات كارشناسان، موانع، مشكلات و چالش هایی كه پیش روی بانوان خصوصاً برای پارالمپیك ۲۰۲۰ توكیو است را مرتفع نماییم.
او اظهار داشت: در این كمیسیون سعی كردیم از مسئولان و كارشناسان عالی رتبه وزارت ورزش و جوانان، كمیته ملی المپیك، فدراسیون های ورزشی و بعضی از قهرمانان سرشناس و مطرح پارالمپیك و اصحاب رسانه استفاده نمائیم تا ضمن مرتفع كردن مشكلات بانوان ورزشكار گام موثری نیز در جنبش پارالمپیك برداریم.
لیموچی اشاره كرد: هدف این كمیسیون كه بازوهای كمكی و مشاوره ای كمیته ملی پارالمپیك است، توسعه و رشد ورزش بانوان در پارالمپیك است و تلاش خواهیم كرد هر ۲ هفته یك دفعه با تشكیل جلسه ای مشكلاتی كه فراروی بانوان ورزشكار اعزامی به بازی های پارالمپیك ۲۰۲۰ توكیو است، بررسی و مشكلات را در حد امكان مرتفع نماییم. بدین سبب نقش این كمیسیون نمایشی نخواهد بود.
مسوول كمیسیون بانوان كمیته ملی پارالمپیك درانتها اظهار داشت: امیدوارم با شكل گیری این كمیسیون بتوانیم با استفاده از نظرات صاحب نظران و كارشناسان خبره ورزشی كاروان آماده و خوبی از بانوان ورزشكار را برای پارالمپیك ۲۰۲۰ توكیو آماده نماییم.
منبع:

1398/05/20
13:41:11
5.0 / 5
4196
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری