پاروزن كانو كانادایی ایران در راه كسب سهمیه؛

مجللی: هیچ وقت در قایق دو نفره نخواهم نشست!

مجللی: هیچ وقت در قایق دو نفره نخواهم نشست! به گزارش اسب من قایقران با سابقه كشورمان با وجود برنامه ریزی فدراسیون برای حضور در قایق دو نفره در رقابت های جهانی اظهار داشت: هیچ وقت در قایق دونفره نخواهم نشست!به گزارش اسب من به نقل از مهر، عادل مجللی در آخرین روزهای اردوی تیم ملی قایقرانی آبهای آرام كشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان و انتخابی المپیك توكیو پیرامون آخرین وضعیت تمرینات خود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرایط اردو خوب است و بچه ها دارند با آرامش كار را دنبال می كنند وترتیب اردوها از پس از عید خوب و منظم بوده و یك تیم منسجم شده ایم. این روزها خویش را آماده می نماییم تا بتوانیم نتیجه خوبی در مسابقات جهانی مجارستان بدست بیاوریم.
وی در مورد اینكه مقرر است در مسابقه تك نفره ۲۰۰ متر در مسابقات جهانی حضور یافته و به دنبال دفاع از مدال برنز دوره قبل اش است، اضافه كرد: تمام هدفم از اول فصلی كه تمرینات را شروع كردم همین بوده. به علت اینكه شرایط فدراسیون روشن نبود بهترین كار این بود كه تكرار نتیجه خودم یعنی سومی جهان هدفم باشد. اما تمام هدفم این است كه بتوانم در مسابقات آسیایی كسب سهمیه كنم.
پاروزن تیم ملی قایقرانی آبهای آرام كشورمان پیرامون اینكه «شنیده می شود شما برنامه خویش را از یك مربی خارجی می گیرید ؟»، اظهار داشت: این طور نیست. من زحمات آقای الیاس اقلیمی را فراموش نمی كنم حتی الانم هم از ایشان مشاوره می گیرم. یك سری مشكلات بین ایشان و فدراسیون پیش آمد كه جای بحث خودش را دارد اما من تمرینات ام را همان گونه منظم دنبال می كنم.
« بحثی كه این روزها در قایقرانی شنیده می شود مبحث حضور نبی رضایی و عادل مجللی در یك قایق برای كسب سهمیه المپیك در كانوی دو نفره بوده است، تكلیف حضورتان در این ماده چه شده است؟ » وی در این خصوص این طور پاسخ داد: در این مورد خبری و اطلاعی ندارم!
مجللی تصریح كرد: اصلا شك نكنید عادل مجللی وقتی بخواهد پارو بزند در قایق تك نفره پارو می زند و هر وقت هم كه نفر دوم باشم، هیچ وقت در قایق دونفره نخواهم نشست!
به گزارش اسب من به نقل از مهر، تیم ملی قایقرانی آبهای آرام كشورمان این روزها خویش را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان مجارستان كه جنبه انتخابی المپیك را دارد آماده می كند. عادل مجللی پاروزن ماده كانوی كانادایی در سال ۲۰۱۷ در مسابقات قهرمانی جهان چك توانست مدال برنز گرفته و نخستین مدال این رشته در دیدارهای جهانی را از آن خود كند.

1398/05/08
21:56:02
5.0 / 5
4209
تگهای خبر: اردو , المپیك , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری