شمشیربازی قهرمانی جهان - مجارستان

پاكدامن از دور مسابقات كنار رفت، صعود عابدینی به جدول ۳۲ نفره

پاكدامن از دور مسابقات كنار رفت، صعود عابدینی به جدول ۳۲ نفره به گزارش اسب من دیدارهای جدول ۶۴ نفره مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان در سابر انفرادی با حذف پاكدامن و فتوحی و صعود عابدینی و رهبری همراه بود.به گزارش اسب من به نقل از مهر، مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان امروز (پنجشنبه) با برگزاری دیدارهای جدول ۶۴ نفره سابر انفرادی مردان در مجارستان مورد پیگیری قرار|گرفت.
چهار نماینده ایران در این مرحله طبق برنامه به مصاف حریفان خود رفته اند كه نتیجه آن حذف پاكدامن و فتوحی و صعود عابدینی و رهبری بود.
در جدول ۶۴ نفره مسابقات، علی پاكدامن مقابل گوردون از كانادا با نتیجه ۱۵ بر ۱۰ متحمل شكست شد. محمد فتوحی هم مقابل انستیت از فرانسه متحمل شكست ۱۵ به ۱۳ شد. بدین ترتیب پاكدامن و فتوحی از دور رقابت ها كنار رفتند.
در جدول رده بندی، پاكدامن صاحب جایگاه ۳۵ شد و محمد فتوحی هم در رده ۳۹ قرار گرفت. همینطور در جدول ۶۴ نفره مسابقات، عابدینی مقابل حریف خود به نام گیتو به برتری ۱۵ بر ۱۲ دست یافت و محمد رهبری هم نماینده تركیه را با نتیجه ۱۵ بر ۵ شكست داد. این دو شمشیرباز ایران با كسب این دو برد، راهی جدول ۳۲ نفره شدند.

1398/04/28
11:10:58
5.0 / 5
4758
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری