گیت تمام قد

گیت تمام قد اسب من: مزیت استفاده از گیتهای تمام قد یا full height gates جهت اماكن با ازدحام و تردد بالا ، نمی توان از روی آن پرید یا از زیر و یا كنار آن رد شد.


گیت های گردان تمام قد نسبت به گیتهای نیم قد از امنیت بالاتری بهره می برد و بیشتر در اماکن و سازمانهای که تردد بالا دارند و ازدحام زیاد می باشد به کار میرود برخی از این اماکن ورزشگاهها و استادیوم ها و مجموعه های تفریحی میباشد که این گیتها معروف به گیتهای تمام قد ورزشگاهی و گیتهای استادیوم می باشد. مزیت استفاده از گیتهای تمام قد یا full height gates جهت اماکن با  ازدحام و تردد بالا ، نمی توان از روی آن پرید یا از  زیر و یا کنار آن  رد شد از آنجا که این سیستم نیاز به نظارت انسانی ندارد با حذف نگهبان باعث صرفه جویی در هزینه ها و دقت بالا می شود.

گیت های تمام قد استادیوم ها و ورزشگاهها  را میتوان به کلیه سیستم های بیومتریک از جمله اثر انگشت و کارت و هم چنین سیستم بارکد خوان جهت بلیط فروشی جهت استادیوم ها و ورزشگاهها  متصل کرد. گیتهای تمام قد امنیتی بصورت تک محور و دو محور عمل می کند.

گیت های تمام قد ورزشگاهها نسبت به شرایط آب و هوا و اماکنی که فضای باز دارند مناسب میباشد و از دو جنس تمام استیل نگیر 304 و پروفیل آهن با رنگ کوره ای الکترو استاتیک تولید می شود.

گیتهای حراستی تمام قد یا گیتهای تمام قد استادیوم ها با بروز ترین  تکنولوژی روز دنیا و مهندسی معکوس شده بهترین برندهای اروپایی تولید شده و شرکت سامانه هوشمند ماداکتو یکی از بزرگترین و تنها تولید کننده گیت های تمام قد حراستی ورزشگاهها در کشور می باشد.

گیتهای تمام قد حراستی و امنیتی  ورزشگاهها  بر اساس در خواست مشتری و یا استفاده دراستادیوم ها  و مجموعه های ورزشی میتواند سفارشی سازی شود و تعداد لاین هاو یا ابعاد و قطر میله های گردون بر اساس سفارش تولید میشود . و بصورت تک محور و دو محور یا در اصلاح گیتهای تمام قد یک طرفه و یا گیت تمام قد دو طرفه عمل می کند.

 

و از موارد استفاده دیگر، گیتهای حراستی و امنیتی گیت تمام قد در سفارتها و خزانه بانکها ، فرودگاهها هم چنین سازمانهایی که از حراست و امنیت بالایی برخوردار می باشند مورد بهره برداری می باشد.

گیتها تمام قد ورزشگاهها و استادیوم ها  معمولا به این صورت عمل میکند در هر چرخش میله ها و اهرمها فقط یک نفر میتواند عبور کند و اگر نفر دوم همزمان با نفر اول بخواهند با هم عبور کنند و به این صورت که نفر اول که ما بین میله ها قرار میگیرد نفر بعدی نمیتواند بوسیله آن جابه جا شود و قابل ذکر است معمولا این گیتها بصورت سه ردیف میله های آهنی و یا استیل تولید میشود که بر اساس در خواست مشتری میتواند به 4 ردیف میله های گردون و یا اهرمی ارتقا پیدا کند. گیتهای تمام قد حراستی ورزشگاهها و استادیم ها به دلیل  جنس آهن و استیل که دارند دارای وزن زیادی میباشد و کاملا به زمین فیکس میشود  و با توجه به ازدحام بالای استادیوم ها و ورزشگاهها دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد و هم چنین قابل ذکر است  گیتهای تمام قد با سیستم های اعلان حریق و دوربین های مدار بسته میتواند یکپارچه سازی شود جهت امنیت بیشتر ، امکان تردد در گیتهای امنیتی تمام قد 25 نفر در دقیقه میباشد  و از موارد مهم و حائز اهمیت دیگر در گیتهای تمام قد حراستی  ورزشگاهها و استادیوم ها  اتصال به سیستم های هشدار جهت بازگشایی مسیر در مواقع خطر می باشد.

1398/04/24
19:00:39
4.0 / 5
5207
این مطلب را می پسندید؟
(12)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
ناشناس:
بسیار عالی

رضا:
عالی بود ممنونم

شیما نیک پرور:
ممنون از مقاله خوبتون
نکته ی جالب توجه اینه که تمام دستگاههای کنترل تردد و حضور و غیاب مجهز به خروجی رله، امکان نصب و اتصال به گیت را دارند.
https://toluetech.com/%d8%ad%d8%b6%d9%88%d8%b1-%d9%88-%d8%ba%db%8c%d8%a7%d8%a8-%d9%88-%da%a9%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%84-%d8%af%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%b3%db%8c-virdi/
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری