فدراسیون دوچرخه سواری تاكید كرد:

محرومیت دوچرخه سوار دوپینگی به انتها رسیده است

محرومیت دوچرخه سوار دوپینگی به انتها رسیده است اسب من: فدراسیون دوچرخه سواری اصرار كرد محرومیت یكی از ورزشكاران این رشته به انتها رسیده و وی مشكلی برای حضور در لیگ ندارد.به گزارش اسب من به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، برخی رسانه ها پیرامون مشكلات بوجود آمده درباب حضور یكی از دوچرخه سواران خانم در مسابقات لیگ، خبری را منتشر نمودند كه لازم می دانیم جهت تنویر افكار عمومی توضیحاتی را ارائه نماییم.
«در سال ۹۵ ریحانه خاتونی دوچرخه سوار كشورمان از طرف كمیته ضد دوپینگ (nado) به سبب استفاده از ماده ممنوعه به مدت ۴ سال از حضور در كلیه میادین ورزشی محروم شد و بعد از مدتی با عنایت به ارائه مستندات و دفاعیات در كمیته استیناف، ۴ سال حكم محرومیت وی به دو سال محرومیت حضور در مسابقات داخلی و ۴ سال محرومیت از مسابقات بین المللی تغییر یافت.
این نامه در تاریخ ۱۳/‏۰۴/‏۹۷‬ از طرف نادو به فدراسیون دوچرخه سواری ارسال و اعلام گردید ورزشكار نامبرده تا تاریخ ۲۱/‏۰۳/‏۹۷‬ از شركت در مسابقات داخلی محروم بوده و از تاریخ ذكر شده می تواند در مسابقات داخلی حضور پیدا كند. سوژه مورد بحث در جلسه امروز نماینده فدراسیون دوچرخه سواری و فدراسیون پزشكی ورزشی مطرح گردید و تصمیم گرفته شد تا كمیته ضد دوپینگ نیز با ارسال نامه ای رسمی از طرف نادوی ایران باخبر گردد.
متاسفانه ارائه برخی گزارشات نادرست به اتحادیه جهانی سبب می شود چنین حواشی هایی نادرست گریبانگیر رشته دوچرخه سواری و ركابزنان داخلی شود.»


منبع:

1398/04/23
14:25:25
5.0 / 5
4832
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری