قهرمانی ركابزن تركیه در مسابقات بین المللی كوهستان بروجن، كاپیتان ایران چهارم شد

قهرمانی ركابزن تركیه در مسابقات بین المللی كوهستان بروجن، كاپیتان ایران چهارم شد به گزارش اسب من مسابقات دوچرخه سواری كوهستان بین المللی بام ایران با قهرمانی نماینده تركیه به پایان رسید.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، در دومین روز از مسابقات بین المللی كوهستان بام ایران ۲۸ ركابزن در رشته المپیكی كراس كانتری كلاس دو جهانی شركت كردند كه درانتها عنوان قهرمانی به ركابزن تركیه رسید. عنوان دوم و سوم مسابقات به ركابزنان ایرانی اما نكته مهم چهارمی فراز شكری كاپیتان تیم ملی در این مسابقات بود.
این مسابقه كه به مسافت ۲۳ كیلومتر در منطقه تفریحی سیاسرد شهرستان بروجن اجرا شد. باتوجه به اینكه این مسابقات در تقویم فدراسیون جهانی ثبت شده است یكی از مسابقات كسب سهمیه المپیك شمرده می شود و از این حیث برای شركت كننده ها از اهمیت بالایی برخوردار بود.
از بین ۲۸ شركت كننده، هشت ركابزن خارجی از كشورهای تركیه، هند، تایلند، افغانستان، و مالزی حضور داشتند كه البته یكی از آنها در خط استارت قرار نگرفت.
نتایج به شرح زیر است:
۱- عبدالغدیر كلچی از تیم ملی تركیه با ثبت زمان ۱: ۲۴: ۴۳ ساعت
۲- فرزاد خدایاری از تیم ملی ایران با ثبت زمان ۱: ۲۵: ۰۳ ساعت
۳- علی زهراب زاده از تیم ملی ایران با ثبت زمان ۱: ۲۵: ۴۴ ساعت
۴- فراز شكری از تیم ملی ایران با ثبت زمان ۱: ۲۶: ۲۸ ساعت

در اختتام این مسابقات نیز از سمیه یزدانی بانوی ركابزن تیم ملی استقامت كه اهل استان چهارمحال و بختیاری می باشد تقدیر به عمل آمد.1398/03/21
14:04:08
5.0 / 5
4690
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری