دبیر هیأت دوچرخه سواری لرستان: حقوق ركابزنان ملی پوش را هنوز نداده اند!

دبیر هیأت دوچرخه سواری لرستان: حقوق ركابزنان ملی پوش را هنوز نداده اند! اسب من: دبیر هیأت دوچرخه سواری لرستان می گوید كه سرپرست پیشین هیأت استان پول هایی كه حق ركابزنان ملی پوش بوده را به آنان نداده است.


بهروز فرزاد در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: سال پیش سه ركابزن لرستانی در اردوهای تیم ملی برای حضور در بازی های آسیایی جاكارتا حضور داشتند. با مصوبه مدیركل ورزش و جوانان لرستان قرار بود به ورزشكاران استان كه در اردو تیم های ملی جهت شركت در جاكارتا حضور دارند، حقوق پرداخت گردد و این كار هم انجام شده اما سرپرست پیشین هیأت دوچرخه سواری لرستان این پول ها را به سه ركابزن استان پرداخت نكرده است.
فرزاد اشاره كرد: باید به آروین معظمی گودرزی، كسری باقرپور و مهدی امیرسرداری به ازای سه ماه حضور در اردو نفری ۱۵ میلیون ریال پرداخت می شد اما با اینكه پول به حساب هیأت ریخته شده، این پول به دست ركابزنان نرسید.
دبیر هیأت دوچرخه سواری لرستان افزود: هنوز هم ركابزنان سراغ این پول را از ما می گیرند اما هیأت جدید استان دسترسی به آن مبالغ ندارد.
وی تصریح كرد: به سبب بی توجهی به ركابزنان مهدی امیرسرداری دوچرخه سواری را كنار گذاشته و باقرپور برای استان های دیگر ركاب می زند.
فرزاد تاكید كرد: خیلی دردآور است كه یك ركابزن سال قبل همین موقع در اردوی تیم ملی بوده و امسال به سبب بی توجهی دوچرخه سواری را كنار بگذارد!
منبع:

1398/03/16
19:24:26
5.0 / 5
4204
تگهای خبر: اردو , بازی , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری