پیشكسوت بوكس در گزارش اسب من:

احدی از مربی خارجی بهتر است، فقط بودجه فدراسیون را هدر می دهند

احدی از مربی خارجی بهتر است، فقط بودجه فدراسیون را هدر می دهند اسب من: سهراب وكیل منفرد اظهار داشت: حضور اكبر احدی در تیم ملی بوكس خیلی بهتر از مربی خارجی است و نباید حق مربیان داخلی را خورد.سهراب وكیل منفرد پیشكسوت بوكس در گفتگو با خبرنگار مهر درباب بركناری سرمربی تیم ملی و تصمیم برای جذب سرمربی خارجی اظهار داشت: احدی برابر مربی خارجی خیلی بهتر است و حیف است كه ایشان كنار برود و كار را به كسی بسپاریم كه تازه می خواهد فن سرمربیگری در ایران را یاد بگیرد.
وی اضافه كرد: سرمربی خارجی ماه ها و حتی سال ها به زمان نیاز دارد تا همه بوكسورها را بشناسد و نباید در آستانه المپیك این تصمیم را می گرفتند. فدراسیون نباید حق مربیان ایرانی را بخورد و پول و بودجه خودرا هدر بدهد.
این پیشكسوت در ادامه اظهار داشت: شما به تعداد سهمیه های بوكس در دوره های اخیر نگاه كنید. در دوره قبل ما به سختی تنها یك سهمیه كسب كردیم در صورتیكه در گذشته تعداد سهمیه ها به مراتب بالاتر بود و دیگر كسب سهمیه سقف آرزوی فدراسیون نبود. متأسفانه بوكس ما خیلی ضعیف شده است.
وكیل منفرد درباب اعضای شورای فنی بوكس اشاره كرد: در شورای فنی باید از پیشكسوتان و كارشناسان استفاده گردد اما فدراسیون به این مساله توجهی نمی نماید. من كه دیگر قید حضور در بوكس را زده ام چون حتی مسئولان رده بالای ورزش هم توجهی به بوكس ندارند. آنها نباید فقط فوتبال را ببینند.
وی افزود: تصور كنید بوكسورها در این رشته سخت می جنگند و تا چه حدی مشت می خورند و حتی مدال قاره ای می آورند اما به محض اینكه بوكس شان تمام می شود كسی حتی اسمشان را به یاد نمی آورد. بوكسوری داشتیم كه به سبب عدم توانایی برای عمل جراحی پایش جان خودرا از دست داد. این شرایط اصلاً خوب نیست و من بعنوان یك پیشكسوت نگران شرایط بوكس و بوكسورها هستم.


منبع:

1398/03/01
23:44:51
5.0 / 5
4714
تگهای خبر: المپیك , بوكس , پیشكسوت , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری