معاون رئیس جمهور: قایقرانی پتانسیل خوبی برای پیشرفت دارد

معاون رئیس جمهور: قایقرانی پتانسیل خوبی برای پیشرفت دارد اسب من: رئیس فدراسیون قایقرانی با حضور در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با معاون رئیس جمهوری دیدار و گفت و گو كرد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی امروز میهمان علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و عضو هیأت رئیسه فدراسیون قایقرانی بود و با او دیدار و گفت و گو داشت.
در این دیدار علیرضا سهرابیان گزارشی از فعالیت قایقرانی در ماه های گذشته نمایش داد و مونسان عضو هیأت رئیسه فدراسیون قایقرانی ضمن تقدیر از فعالیت های مجموعه فدراسیون از برنامه های پیش رو اعلام حمایت كرد.
مونسان با اشاره به پتانسیل بالای قایقرانی ایران اشاره كرد: نكته بسیار مهم در قایقرانی جو مثبت حاكم بر این خانواده و پتانسیل بالای این رشته است. قایقرانی خانواده ای منسجم و همراه دارد و همه با اتحاد و همدلی برای پیشرفت و توسعه این رشته تلاش می كنند.
معاون رئیس جمهور با بیان این مطلب كه باید از تمام نقطه نظرات برای توسعه قایقرانی بهره برد، اشاره كرد: این جو حاكم در قایقرانی و تلاش همه برای پیشرفت نكته بسیار مثبتی است. شاید تفاوت نظری وجود داشته باشد كه این نیز نكته خوبی بشمار می رود. برای توسعه و پیشرفت باید از همه نظرات بهره برد و استفاده نمود.
رئیس سازمان میراث فرهنگی به آینده قایقرانی نیز اشاره نمود و اظهار داشت: قایقرانی ایران پتانسیل خوبی دارد و بطور قطع می تواند در آینده نیز موفق باشد. نیروی جوانی آقای سهرابیان رئیس فدراسیون نیز بطور قطع موجب بیشتر شدن سرعت توسعه این رشته می شود و ما هم در حد توان به فدراسیون كمك خواهیم كرد.
سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی گزارشی كوتاه از فعالیت های كنونی فدراسیون نمایش داد و اظهار داشت: با شروع كار ما تمام تلاش این بود كه همه برنامه های فدراسیون عملیاتی شود. خیلی سریع برنامه ریزی لازم برای تیم های ملی انجام شد.
وی افزود: جزو معدود فدراسیون های ورزشی هستیم كه برای بازی های آسیایی ۲۰۲۲ اردوهایمان را آغاز نموده ایم و نزدیك به ۲۰ اردوی ملی در همه رده ها و بخش ها داریم.


منبع:

1398/02/29
15:00:32
5.0 / 5
4445
تگهای خبر: اردو , بازی , تیم , رشته
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری