شفاف سازی برای رفع ابهامات؛

پرسش هیات اجرایی از رئیس در مورد معرفی برخی چهره ها به OCA

پرسش هیات اجرایی از رئیس در مورد معرفی برخی چهره ها به OCA به گزارش اسب من برخی اعضای هیات اجرایی كمیته ملی المپیك قصد دارند در نشست روز شنبه ابهامات مطرح در مورد حضور ایرانی‎ها در شورای المپیك آسیا و بی اطلاعی از معرفی بعضی از آنها را مطرح كنند.به گزارش اسب من به نقل از مهر، اولین نشست اعضای هیأت اجرایی كمیته ملی المپیك امسال احتمالاً یكی از پُر بحث ترین نشست آنها را رقم خواهد زد چون كه مقرر است یكی از چالش های اخیر كمیته ملی المپیك طی این دوره مدیریتی، توسط برخی اعضا مورد پرسش و پاسخ قرار بگیرد.
این چالش پس از انتشار رسمی لیست افراد ایرانی كه عضو كمیته های شورای المپیك آسیا شده اند، بوجود آمد چراكه در این لیست نام هایی وجود داشت كه در مورد چگونگی قرار گرفتن آنها و نهایی شدن شأن برای كسب كرسی، ابهامات زیادی بوجود آمده است.
بر اساس لیست شورای المپیك المپیك آسیا و علاوه بر رضا صالحی امیری كه عضو هیأت اجرایی شده است، ۱۲ ایرانی هم بعنوان عضو كمیته های مختلف معرفی شده اند. همچون این افراد اصغر رحیمی، مهرافزا منوچهری و رضا نصیری است كه به ترتیب عضو كمیته های ورزش، ورزش و محیط زیست و اطلاعات و آمار شده اند.
نام این افراد اما در لیست كاندیداهای مورد تأیید كمیته ملی المپیك كه در اختیار شورای المپیك آسیا قرار گرفت، وجود نداشت. همین مسئله ابهامات زیادی را ایجاد كرد به خصوص در مورد اصغر رحیمی كه توسط صالحی امیری از ریاست مركز تیم های ملی كنار گذاشته شد اما حالا صاحب كرسی آسیایی شده است.
البته كمیته ملی المپیك تاكید كرده دارد كه رحیمی، مهرافزا و نصیری از جانب شورای المپیك آسیا انتخاب شده اند با این وجود برخی از اعضای هیأت اجرایی همچنان پیگیر این مسئله هستند. آنها در گفتگو با خبرنگار مهر تاكید داشتند كه افرادی در كمیته های شورای المپیك آسیا عضو شده اند كه نامشان در لیست مورد تأیید نبود و معلوم نیست این عضویت چگونه و بر مبنای چه روالی انجام شده است.
نشست هیأت اجرایی كمیته ملی المپیك ساعت ۱۰ روز شنبه با حضور سیدرضا صالحی امیری در محل این كمیته آغاز می شود. برای این نشست محورهایی در مورد اساسنامه و فعالیت های بازاریابی تعیین شده اما به نظر می آید پرداختن به مبحث عضویت ایرانیان در OCA و ابهامات آن وقت زیادی از جلسه را به خود اختصاص دهد.

1398/01/23
13:18:15
5.0 / 5
4518
تگهای خبر: المپیك , تیم , رسمی , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری