اسبقیان با مهر مطرح كرد:

زمان رفتنم از وزارت معین نمی باشد، برنامه‎ریزی برای مجامع سال آینده

زمان رفتنم از وزارت معین نمی باشد، برنامه‎ریزی برای مجامع سال آینده اسب من: مدیركل اداره مشترك فدراسیون‎های وزارت ورزش با اشاره به تاكید وزیر ورزش برای برگزاری به موقع مجامع انتخاباتی اصرار كرد كه برنامه‎ریزی‎های لازم برای سال آینده در حال انجام می باشد.سید محمد شروین اسبقیان در گفتگو با خبرنگار مهر با یادآوری اینكه دفتر امور مشترك فدراسیون های ورزشی طی سال جاری و تا به امروز ۱۱ مجمع انتخاباتی برگزار كرده است، اظهار داشت: طبق برنامه ای كه از پیش اعلام شده است، تا آخر سال ۶ مجمع انتخاباتی دیگر هم برگزار خواهیم كرد.
وی با اشاره به اینكه هندبال، هاكی، سه گانه، كاراته، جودو و ورزش های ناشنوایان فدراسیون هایی هستند كه به ترتیب طی روزهای آینده انتخابات آنها برگزار می شود، افزود: از شروع سال جاری تاكید وزیر ورزش بر این بود كه مجامع فدراسیون ها سرِ وقت اجرا شود. بر همین مبنا از همان ابتدا برای برگزاری مجامع انتخاباتی برنامه ریزی های لازم انجام شد. البته در این میان اجرای قانون منع به كارگیری بازنشسته ها موجب شد تعداد فدراسیون هایی كه باید انتخابات شأن را برگزار می كردیم، بیشتر شود.
مدیركل اداره مشترك فدراسیون های ورزشی اشاره كرد: با اراده ای كه در وزارت ورزش وجود داشت علاوه بر فدراسیون هایی كه در آستانه اتمام دوره ریاست بودند، در مورد فدراسیون های مشمول قانون بازنشستگی هم برنامه ریزی برای مجمع انتخاباتی و برگزاری آن انجام شد طوری كه تا یكشنبه هفته آینده مدیریت همه این فدراسیون ها تعیین تكلیف می شود.
اسبقیان همین طور با اشاره به پیگیری ثبت نام از كاندیداهای فدراسیون كشتی و اینكه نام نویسی از كاندیداهای فدراسیون وزنه برداری هم انجام شده است، اظهار داشت: انتخابات این دو فدراسیون هم برای سال آینده انجام می شود. بالقطع انتخابات كشتی و وزنه برداری و همین طور والیبال كه هنوز ثبت نام كاندیداهای آن انجام نشده است، در بهار انجام می شود.
مدیركل اداره مشترك فدراسیون های ورزشی همین طور در مورد صحبت های مطرح در خصوص رفتن وی از وزارت ورزش اظهار داشت: شخصاً صحبتی در این زمینه نشنیده ام. همچنان در كنار آقای داورزنی مشغول برنامه ریزی برای سال آینده هستیم. طبیعی است كه هر آمدنی، رفتنی دارد و من هم یك روز باید بروم اما فعلاً زمان آن معین نمی باشد. من سرباز جمهوری اسلامی و ولایت هستم و سرافرازی نظام و پیشبرد اهداف آن، آرزوی همه مسئولان وزارت ورزش است.
وی اشاره كرد: خدمت به ورزش عشق من است و جایگاه سازمانی برایم مهم نیست. مهم خدمتگزاری است و این درسی هست از امام عزیزمان كه ما همه شاگرد مكتب ایشان هستیم، گرفته ایم. امیدوارم همه پایبند اخلاقیات باشیم كه مورد تاكید مقام معظم رهبری است. در ضمن ما سال مهمی در پیش داریم. سال كسب سهمیه برای المپیك پیش روی ما است و ورزش كشور بیشتر از همیشه به آرامش نیاز دارد. باید از حاشیه ها پرهیز شود.
به گزارش اسب من به نقل از مهر، سیدمحمد شروین اسبقیان مهرماه سال ۹۶ با حكم مسعود سلطانی فر بعنوان مدیر كل دفتر امور مشترك فدراسیون ها و باشگاه های ورزشی در وزارت ورزش منصوب گردید.

1397/12/19
22:23:32
5.0 / 5
5033
تگهای خبر: اسب , المپیك , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری