در پایان جلسه ستاد عالی المپیك؛

شهنازی: هدفگذاری دو و میدانی كسب ۵ سهمیه كیفی المپیك است

شهنازی: هدفگذاری دو و میدانی كسب ۵ سهمیه كیفی المپیك است اسب من: دبیر كل كمیته ملی المپیك درباره جلسه امروز ستاد عالی بازی های المپیك و پارالمپیك و سهمیه دو رشته قایقرانی و دو و میدانی صحبت هایی بیان نمود.به گزارش اسب من به نقل از مهر، جلسه ستاد عالی بازی های المپیك و پارالمپیك امروز شنبه به منظور بررسی برنامه های دوومیدانی و قایقرانی اجرا شد.
در اختتام این نشست شاهرخ شهنازی دبیر كل كمیته ملی المپیك در مورد روند جلسه توضیح داد و اظهار داشت: هدف گذاری دوومیدانی كسب پنج سهمیه برای المپیك توكیو است كه سهمیه ها به صورت كیفی باشد.
وی افزود: منظور از كسب سهمیه كیفی این است در المپیك از مقدماتی به مرحله بعد صعود كنند و در بهترین حالت هم راهی فینال شوند. قرار شد پس از مسابقات آسیایی و جهانی نشستی داشته باشیم و در مورد قدم بعد تصمیم گیری شود.
شهنازی با اشاره به اینكه فكر می كنم شانس كسب مدال ما احسان حدادی باشد، اشاره كرد: توافق خوبی میان حدادی و مسئولان دوومیدانی شده و برنامه ریزی خوبی هم صورت گرفته است. در مورد چهار نفر هم ركورد خوبی كسب كنند.
شهنازی در مورد قایقرانی هم اظهار داشت: هدف گذاری روی كسب سهمیه المپیك است و ركوردها به گونه ای است كه كسب مدال مشكل است. قرار شد پس از انتخاب مدیریت جدید در اردیبهشت جلسه دیگری داشته باشیم.

1397/12/04
14:13:44
5.0 / 5
4733
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری