عزیزی در گفتگو با مهر:

به دنبال استقلال مالی در فدراسیون گلف هستیم

به دنبال استقلال مالی در فدراسیون گلف هستیم اسب من: رئیس فدراسیون گلف اظهار داشت: هرچند تابحال كمك های وزارت ورزش و كمیته ملی المپیك، محور و اساس حركت فدراسیون بوده اما تلاش می نماییم با استفاده از منابع مالی غیر از این دو نهاد كار را ادامه دهیم.حمید عزیزی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مجمع سالیانه هر مجموعه ای می بایست در انتها آن سال برگزار گردد. مجمع فدراسیون گلف هم طی دو سال ۹۵ و ۹۶ برگزار نشده بود كه خوشبختانه امروز توانستیم آنرا برگزار نماییم.
وی اضافه كرد: قول می دهم اگر حسابرس قانونی معرفی شده از جانب وزارت ورزش هم همكاری كند، مجمع سال ۹۷ را در بهار سال ۹۸ برگزار نماییم.
رئیس فدراسیون گلف در پاسخ به این سؤال كه با بودجه كم فدراسیون گلف، تلاشی برای جذب حامی مالی و استفاده از منابع دیگر ندارید؟ اظهار داشت: چیزی كه ما به دنبال آن هستیم، این است كه تا حد ممكن در گلف استقلال مالی تولید نماییم. هر چند تابحال كمك های وزارت ورزش و جوانان و كمیته ملی المپیك، محور و اساس حركت بوده است اما ما تلاش می نماییم با استفاده از منابع مالی غیر از این دو نهاد، خویش را به جایی برسانیم.
عزیزی با اشاره به المپیك ۲۰۲۴ اظهار نمود: اگر المپیك ۲۰۲۴ را بعنوان چشم انداز لحاظ نماییم، مجبوریم به گونه ای خویش را در این راه تقویت نماییم كه همه بحث ها در فضای موجود حل شود و تلاش هایمان هم چند برابری خواهد بود.
وی در پاسخ به سؤال دیگری در مورد اینكه آیا قصد میزبانی بین المللی برای توسعه رشته گلف را دارید؟ خاطرنشان كرد: ما قبل از میزبانی، باید ابتدا زیرساخت های مبحث را آماده نماییم. همانطور كه می دانید، باشگاه انقلاب تنها زمین گلف چمن را دارد كه در سال ۱۳۳۷ با ۱۸ میدان شروع به فعالیت نموده اما بعد از مدتی، این زمین از فضای استاندارد خارج شده است كه ما باید یا با كمك بخش خصوصی و یا دولتی، خویش را به سطح استاندارد برسانیم و بعد از آن، میزبانی از رقابت های بین المللی هم میسر خواهد شد.

1397/11/11
21:14:05
5.0 / 5
4732
تگهای خبر: المپیك , باشگاه , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری