با لحاظ كردن سقف دو میلیاردی؛

فدراسیون كشتی تخصیص جدیدی از بودجه ۹۷ كمیته ملی المپیك نمی‎گیرد

فدراسیون كشتی تخصیص جدیدی از بودجه ۹۷ كمیته ملی المپیك نمی‎گیرد اسب من: كمیته ملی المپیك در مرحله جدید تخصیص بودجه و به خاطر به حد نصاب رسیدن سقف دریافتی های فدراسیون كشتی، پرداختی دیگری به این فدراسیون نخواهد داشت.به گزارش اسب من به نقل از مهر، كمیته ملی المپیك در تلاش است بخش باقی مانده بودجه سال جاری فدراسیون ها را در اختیارشان قرار دهد. به همین دلیل شخصِ رضا صالحی امیری از راه رایزنی با سازمان برنامه ریزی و بودجه و محمدباقر نوبخت رئیس این سازمان، پیگیر دریافت بخش باقی مانده بودجه سال جاری كمیته است.
كمیته ملی المپیك از مجموع ۶۴ میلیارد بودجه مصوب خود برای سال ۹۷، تابحال ۸۲ درصد آنرا دریافت كرده و اینگونه ۸۵ درصد بودجه توافقی برای فدراسیون ها را تا قبل از بازی های آسیایی در اختیارشان گذاشت. مدیران كمیته اما قصد دارند میزان پرداختی فدراسیون ها را صد درصد كنند البته درصورتیكه ۱۸ درصد باقی مانده بودجه را بطور كامل دریافت نمایند.
از میان فدراسیون هایی كه در لیست كمیته ملی المپیك برای تخصیص بودجه قرار دارند، كشتی تنها فدراسیونی است كه سهم صد درصدی خودرا دریافت كرده و بنا بر این در مرحله جدید واریز بودجه از جانب كمیته به حساب فدراسیون ها، اعتباری دریافت نمی نماید.
سقف مصوب كمیته ملی المپیك برای فدراسیون ها و پرداخت بودجه به آنها ۲ میلیارد تومان بوده كه فدراسیون كشتی آنرا بطور كامل دریافت كرده است.
به گزارش اسب من به نقل از مهر، زمان تخصیص مرحله نهایی بودجه ۹۷ فدراسیون ها توسط كمیته ملی المپیك هنوز معین نمی باشد. مسئولان كمیته ملی المپیك قصد داشتند تا قبل از مجمع ۲۵ دی ماه این مهم را انجام دهند اما با وجود قول های مساعد داده شده از جانب دولت، تا به امروز هنوز بودجه لازم در اختیار كمیته گذاشته نشده است.

1397/11/10
01:20:58
5.0 / 5
4702
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری