مرحله سوم ركوردگیری پایگاه های ملی شنا برگزار می گردد

مرحله سوم ركوردگیری پایگاه های ملی شنا برگزار می گردد اسب من: مرحله سوم ركوردگیری اختیاری شناگران در خصوص توسعه و حضور شناگران در مسابقات مختلف روز پنجشنبه انجام می شود.به گزارش اسب من به نقل از مهر، طبق اعلام قبلی كادر فنی تیم ملی شنا درباب برگزاری ركوردگیری از شناگران در پایگاه های ملی شنا كه در چهار مرحله پیش بینی شده است، مرحله سوم این ركوردگیری روز پنجشنبه (۱۱ بهمن ماه) انجام می شود.
محمد بیداریان مربی و سخنگوی تیم های ملی شنا در این خصوص اظهار داشت: مرحله سوم این ركورد گیری ۱۱ بهمن ماه در خصوص توسعه و حضور شناگران در مسابقات مختلف و همین طور حضور در رقابت فصل های تمرینی در پایگاه ملی شنا استان ها انجام خواهد شد.
وی اضافه كرد: با عنایت به استقبال مربیان و شناگران تحت پوشش در دوره های گذشته، شناگران مستعد، مربیان و تیم هایی كه شناگران با انگیزه و نزدیك به معیارهای مستعدان را دارند می توانند با معرفی این افراد به سرمربیان پایگاه های ملی شنا در این ركوردگیری شركت نمایند.
بیداریان درانتها اظهار داشت: همین طور مربیانی كه شناگران مستعد را می شناسند می توانند از راه فرم هایی كه در اختیار دارند این شناگران را به كادر فنی معرفی كنند تا در كمپ های بعدی تیم ملی از آنها دعوت به عمل آید.

1397/11/08
16:01:23
5.0 / 5
4993
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , رقابت , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری