مربی فرانسوی برگردد؛

حسن تفتیان: بدون مربی خارجی شانس كسب مدال در المپیك را ندارم

حسن تفتیان: بدون مربی خارجی شانس كسب مدال در المپیك را ندارم اسب من: دارنده مدال طلای دو سرعت آسیا اظهار داشت: اگر مربی خارجی برایم جذب نشود شانس مدال برایم نمی ماند.به گزارش اسب من به نقل از مهر، حسن تفتیان ملی پوش دو سرعت ایران در مراسم تجلیل از قهرمانان و پیشكسوتان دو و میدانی اظهار اظهار داشت: چنین گردهمایی هایی خیلی وقت بود كه برگزار نمی شد و من از برگزاری آن خوشحال شدم، چونكه انرژی زیادی به ما می دهد.
قهرمان دوی سرعت آسیا درباره آخرین وضعیت تمرینات خود بیان كرد: من 2 ماه و نیم تنها در تهران تمرین كردم. سپس اختتام بازی های آسیایی قرارداد مربی فرانسوی ام تمدید نشد، اما امیدوارم سریعتر درباب مربی آینده ام تصمیم گیری شود. من نظرم این است كه با این مربی فرانسوی تا المپیك ادامه بدهم، چون تغییر مربی در این شرایط اشتباه است. ما 3 ماه دیگر تا مسابقات قهرمانی آسیا و چند ماه پس از آن باز برای كسب سهمیه مسابقات جهانی و همین طور المپیك فرصت داریم. امیدوارم یك همت همه جانبه صورت بگیرد تا كار را جدی تر جلو ببریم.
تفتیان در پاسخ به این سوال كه اگر مربی خارجی نباشد در روند حركتی او خلل احداث می شود یا نه، اظهار داشت: صد در صد، اگر این اتفاق نیفتد شانس مدال بدون مربی باقی نمی ماند. همه رقیبان من كه در آسیا هستند همگی با ركوردهای بسیار عالی در سطح دنیا مدال كسب می كنند. در همین بازی های آسیایی كه گذشت دونده چینی با 9 ثانیه و 92 صدم ثانیه قهرمان شد و همین ركورد در مسابقات بزرگتر هم به مدال می رساند. اگر بخواهیم كار بزرگ در آسیا انجام بدهیم و ركوردم به زیر 10 ثانیه برسد این كار به تنهایی رقم نمی خورد. امیدوارم هرچه زودتر تكلیف مشخص شود. خوشبختانه صحبت های خوبی انجام شده و من به آینده امیدوارم

1397/11/05
19:19:00
5.0 / 5
4666
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری