شهنازی با اشاره به برگزاری نمایشگاه تجهیزات ورزشی:

باید از تولیدكنندگان داخلی حمایت نماییم

باید از تولیدكنندگان داخلی حمایت نماییم به گزارش اسب من دبیركل كمیته ملی المپیك اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه بین المللی ورزش برای پشتیبانی از تولیدكنندگان داخلی است.به گزارش اسب من به نقل از مهر، دومین نمایشگاه بین المللی ورزش طی روزهای ۲۵ تا ۲۸ دی ماه با حضور ۲۵ تولیدكننده داخلی و ۵ تامین كننده از خارج كشور در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار می گردد.
این نمایشگاه از سوی انجمن پشتیبانی از تولیدكنندگان داخلی و شركت توسعه بازرگانی و با حمایت كمیته ملی المپیك و شركت توسعه بازرگانی این كمیته برگزار می گردد.
شاهرخ شهنازی در نشست خبری مربوط به برگزاری این نمایشگاه كه امروز در محل كمیته ملی المپیك برگزار شد، گف: از اینكه شاهد برگزاری نمایشگاهی با مبحث تجهیزات ورزشی هستیم، خوشحالیم. برگزاری این نمایشگاه نكات خوبی دارد كه یكی از آنها حمایت تولید كننده های داخلی هست. البته كه گفته می گردد حمایت زیادی نشده اما فكر می كنم سال آینده می توان این نمایشگاه پر رونق تر برگزار گردد.
وی با اشاره به اینكه در ورزش از لحاظ تجهیرات طیف گسترده ای داریم، تصریح كرد: تولید كننده ها كم كم به این سمت حركت می كنند كه در جهت استانداردهای جهانی تولیداتی داشته باشند. البته كه با عنایت به مشكلات ارزی باید از تولید كننده های داخلی حمایت كرد. در كل باید جهت تولیدات تجهیزات داخلی بیشتر فعالیت نماییم و كمیته ملی المپیك از این قبیل حركت ها استقبال می نماییم و حمایت معنوی خواهیم كرد.
شهنازی در پاسخ به این پرسش آیا فدراسیون ها از تجهیزات داخلی استفاده می نمایند، تصریح كرد: در مذاكراتی كه با مسئولان فدراسیون داریم در بعضی بخش ها امكان استفاده از تجهیزات داخلی وجود دارد. در بخش همگانی و استعدادیابی بیشتر از تجهیزات داخلی استفاده می گردد اما در بخش قهرمانی بیشتر از تجهیزات خارجی استفاده می گردد. در بحث پوشاك برای نمونه در كشتی از دوبنده های داخلی استفاده می نمایند و حتی دوبنده های داخلی صادر هم می شوند.
به گزارش اسب من به نقل از مهر، در این نشست خبری رهنما مدیر عامل شركت توسعه بازرگانی كمیته ملی المپیك با اشاره به اینكه نمایشگاه موردنظر با حمایت رییس و دبیركل كمیته ملی المپیك مقرر شد با كمك بخش خصوصی نمایشگاه تخصصی از دستاورد های ملی و بومی در عرصه ورزش برپا نماییم. هدف ما كمك به عرضه محصولات نوین داخلی است.
وی همچنبن تصریح كرد: ما علاوه بر افتتاحیه نشست های تخصصی دیگری را هم برنامه ریزی كردیم و نشست اقتصاد ورزش هم برگزار خواهیم كرد. ما از فدراسیون ها دعوت كردیم و مكاتبه داشتیم كه در این نمایشگاه باشند.

1397/10/22
14:59:45
5.0 / 5
4556
تگهای خبر: المپیك , تخصص , تیم , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری