معاون وزیر ورزش و جوانان:

تابحال ۸۶ درصد اعتبارات به فدراسیون ها پرداخت شده است

تابحال ۸۶ درصد اعتبارات به فدراسیون ها پرداخت شده است اسب من: معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: از فدراسیون ها انتظار داریم بستر لازم برای حسابرسی تعهدی را فراهم نمایند.به گزارش اسب من به نقل از مهر، ژاله فرامرزیان در جلسه مشترك روسای فدراسیون ها با وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: از فدراسیون ها انتظار داریم بستر لازم برای حسابرسی تعهدی را فراهم نمایند و این قضیه تا آخر سال الزامی است. تا الان فقط چند فدراسیون این بستر را فراهم نموده اند.
وی اضافه كرد: پیرو تاكید دولت برای مكاتبات بدون كاغذ و گسترش دولت الكترونیك از چند فدراسیون باقیمانده هم انتظار داریم سیستم مكاتبات بدون كاغذ خویش را مثل سایر فدراسیون ها راه اندازی كنند.
فرامرزیان افزود: تابحال ۸۶ درصد اعتبارات به فدراسیون ها پرداخت شده ولی گزارش های لازم به تفكیك سرفصل به وزارت ورزش ارسال نشده تا امكان پرداخت مرحله بعد مهیا شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در انتها اظهار داشت: تابحال دو مرحله كمك ۵ میلیاردی به هیات های استانی واریز شده كه باید گزارش وصول و نحوه استفاده آن عرضه شود و پرداخت مرحله سوم منوط به ارسال این گزارش است.

1397/10/01
15:22:29
5.0 / 5
4753
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری