آغاز كار با فدراسیون‎های شانس مدال؛

تشكیل كمیته دو نفره جهت بررسی برنامه‎های المپیكی فدراسیون ها

تشكیل كمیته دو نفره جهت بررسی برنامه‎های المپیكی فدراسیون ها اسب من: دو نماینده از كمیته ملی المپیك و وزارت ورزش اعضای كمیته ویژه بررسی برنامه‎های فدراسیون‎های كاندید اعزام به بازی های المپیك ۲۰۲۰ توكیو را تشكیل می‎دهند.به گزارش اسب من به نقل از مهر، برمبنای آنچه در نشست اخیر ستاد عالی بازی های آسیایی و المپیك مصوب شد، كمیته ای با حضور مشترك نمایندگان كمیته ملی المپیك و وزارت ورزش باید برنامه های فدراسیون های كاندیدای اعزام به بازی های المپیك را مورد بررسی قرار دهند.
اصغر رحیمی رئیس مركز نظارت بر تیم های ملی كمیته ملی المپیك و علی رغبتی مدیركل دفتر برنامه‎ریزی و نظارت حوزه ورزش وزارت ورزش افرادی به نمایندگی از این دو نهاد (كمیته و وزارت) مسئول بررسی برنامه های فدراسیون ها برای بازی های المپیك هستند.
سی و دومین دوره بازی های المپیك، سال ۲۰۲۰ میلادی به میزبانی توكیو ژاپن برگزار می گردد. از میان رشته های المپیكی فعال در ورزش ایران، هستند رشته هایی كه شانس مسلم كسب سهمیه و مدال برای این بازی ها به حساب می آیند و رشته هایی هم تنها جزو رشته های شانس كسب سهمیه محسوب می شوند.
كمیته تشكیل شده به نمایندگی از وزارت ورزش و كمیته ملی المپیك مسئولیت دارد در نشست های جداگانه با این فدراسیون ها، برنامه های مورد نظر آنها در مورد این بازی ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد تا نتیجه را به ستاد عالی بازی های آسیایی و المپیك عرضه نماید.
قرار است نشست های كمیته ویژه بازی های المپیك ۲۰۲۰ با فدراسیون های شانس مدال آغاز شود.

1397/09/23
17:28:05
5.0 / 5
4619
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری