با شركت ۶۸ راس اسب؛

هفته دوم كورس اسبدوانی پاییزه گنبد برگزار گردید

هفته دوم كورس اسبدوانی پاییزه گنبد برگزار گردید به گزارش اسب من هفته دوم رقابت های كورس اسبدوانی پاییزه گنبد با شركت ۶۸ راس اسب در مجموعه سواركاری این شهرستان برگزار گردید.به گزارش اسب من به نقل از مهر، در هفته دوم رقابت های كورس اسبدوانی پاییزه گنبد بعدازظهر پنجشنبه ۶۸ راس اسب از نژادهای تركمن، دوخون و تروبرد در هفت دور هزار متری در مجموعه سواركاری این شهرستان با یكدیگر به رقابت پرداختند كه در انتها ۸۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جایزه نقدی به صاحبان اسب های اول تا سوم كورس های هفت گانه اهدا شد.
در دور اول اسب های تركمن سه ساله در كلاس میدن به مسافت هزار متر با یكدیگر به رقابت پرداختند كه امین محمدی با اسب رد ری زودتر از خط آخر گذشت و یوسف دهش با اسب آتش سعیدی و امیر مختومی با اسب یاغمور حبیب ایشان به ترتیب دوم و سوم شدند.
رقابت دور دوم میان اسب های تروبرد دو ساله در كلاس میدن به مسافت هزار متر بود كه آق اویلی بشگرد با اسب لاكسیدا عنوان اول را به دست آورد و نادر صالح پور با اسب ایپ من و پیمان قلرعطا با اسب ترنادو به ترتیب مقام های دوم و سوم را كسب كردند.
در دور سوم اسب های دوخون دو ساله در كلاس میدن به مسافت هزار متر با یكدیگر رقابت كردند كه عبدالحلیم قبادی با اسب هامون موفق به كسب مقام اول شد و نورمحمد بهادر با اسب آسنا خانم و ستار مهرانی با اسب په په به ترتیب مقام های دوم و سوم را به دست آوردند.
رقابت در دور چهارم میان اسب های دوخون سه ساله با امتیاز هندیكپ كلاس پنج به مسافت هزار متر شكل گرفت كه رامین قهرمانی با اسب گل یوكابد زودتر از خط آخر عبور كرد و ستار مهرانی با اسب طاها نور و نادر صالح پور با اسب ایلیا به ترتیب دوم و سوم شدند.
در دور پنجم اسب های تروبرد سه ساله با امتیاز هندیكپ كلاس پنج به مسافت هزار متر با یكدیگر رقابت كردند كه امین محمدی با اسب بست مموری اولین نفر از خط آخر عبور كرد و پیمان قلرعطا با اسب مستر جی و آق اویلی بشگرد با اسب آلگرو نفرات دوم و سوم از خط آخر گذشتند.
در دور ششم اسب های تروبرد سه ساله با امتیاز هندیكپ كلاس چهار به مسافت هزار متر با یكدیگر به رقابت پرداختند كه مهرداد خوجملی با اسب تاتیا موفق به كسب مقام اول شد و رامین قهرمانی با اسب تایم هج و متین مهرانی با اسب الو كوئنس به ترتیب مقام های دوم و سوم را كسب كردند.
در دور هفتم و پایانی اسب های دوخون سه ساله با امتیاز هندیكپ كلاس سه به مسافت هزار متر با یكدیگر رقابت كردند كه عبدالرحیم آرمیده با اسب سیلور بولت عنوان نخست را به دست آورد و رامین قهرمانی با اسب مستر دن و محمد خوجملی با اسب گلدن بل به ترتیب مقام های دوم و سوم را به دست آوردند.
امین محمدی بهترین چابكسوار هفته
در آخر هفته دوم رقابت های كورس اسبدوانی پاییزه گنبد، امین محمدی با كسب دوم مقام نخست، بهترین چابكسوار هفته لقب گرفت، رامین قهرمانی یك مقام نخست و دو مقام دوم به دست آورد، آق اویلی بشگرد صاحب یك مقام نخست و یك مقام سوم شد و عبدالحلیم قبادی، مهرداد خوجملی و عبدالرحیم آرمیده هر كدام یك مقام نخست به دست آوردند.
لازم به ذكر است؛ هفته نهم رقابت های كورس اسبدوانی پاییزه آق قلا، جمعه ۱۶ آذر در مجموعه سواركاری این شهرستان برگزار می شود.
مسابقات كورس اسبدوانی در استان گلستان هر ساله در شهرستان های گنبدكاووس، آق قلا و بندرتركمن برگزار می گردد و علاقمندان بسیار زیادی را به مجموعه های سواركاری این سه شهرستان می كشاند.

1397/09/16
21:08:37
5.0 / 5
4896
تگهای خبر: اسب , رقابت , سواركاری , قهرمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری