تجلیل از مدال آوران آسیایی و پاراآسیایی امسال برگزار نمی‎شود

تجلیل از مدال آوران آسیایی و پاراآسیایی امسال برگزار نمی‎شود اسب من: به قول معاون مدیریت و منابع انسانی وزارت ورزش، تجلیل از مدال‎آوران رویدادهای سال جاری و همچون بازی‎های آسیایی و پاراآسیایی امسال برگزار نخواهد شد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، وزارت ورزش هر سال با برگزاری مراسمی ویژه از مدال آوران و قهرمانان رویدادهای آسیایی و جهانی در رشته های مختلف طبق آیین نامه مصوب در این زمینه تجلیل می كند. آخرین مراسم تجلیل از این ورزشكاران، خردادماه امسال با حضور رئیس جمهور برگزار گردید.
در این مراسم كه سالن اجلاس سران محل برگزاری آن بود، از ۲ هزار و ۱۷۱ ورزشكار مدال آور در میادین بین المللی تقدیر گردید.
بعد از این مراسم اما ورزش ایران میادین مختلفی را پشت سر گذاشت كه بازی های آسیایی و پاراآسیایی از مهمترین آنها بودند. در این دو رویداد و بسیاری میادین دیگر كه رقابت در آنها به صورت تك رشته ای برگزار شد، ورزشكاران كشورمان در رشته های مختلف مدال گرفتند. تقدیر از این دسته ورزشكاران چه زمانی برگزار خواهد شد؟
ژاله فرامرزیان معاونت مدیریت و توسعه منابع وزارت ورزش در گفتگو با خبرنگار مهر و در پاسخ به این پرسش، اصرار كرد كه مراسم تجلیل از ورزشكاران بازی های آسیایی و پاراآسیایی و در مجموع مدال آوران سال ۹۷، سال آینده برگزار می شود.
وی اظهار داشت: در مراسم تجلیلی كه خردادماه برگزار شد، پاداش مدال آوری ورزشكاران تا آخر سال ۹۶ پرداخت گردید. در واقع فقط تجلیل از مدال آوران رقابت های امسال باقی مانده است.
معاون وزیر ورزش افزود: معمولا مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران بهمن یا اسفندماه برگزار می شد اما اساسا امسال در این دو ماه برنامه ای بابت تجلیل نداریم. قاعدتا هر سال یك مراسم تجلیل برگزار می گردد كه ما آنرا امسال برگزار كرده ایم.
فرامرزیان با تاكید بر اینكه مدال آوران بازی های آسیایی و پاراآسیایی سال آینده پاداش خودرا دریافت خواهند كرد، اظهار داشت: هنوز تا آخر سال چند ماه باقی مانده است و اساسا طی این مدت هم شاهد مدال آوری ورزشكارانمان در میادین مختلف خواهیم بود. ابتدای سال آینده مراسم تجلیل دیگری خواهیم داشت و در آن از تمام مدال آوران سال ۹۷ با پرداخت پاداش های مصوب، تقدیر خواهد شد.

1397/09/11
18:34:36
5.0 / 5
5192
تگهای خبر: بازی , رقابت , قهرمان , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری