حسن كریمی با مهر مطرح كرد:

مسئولیت مدیریت غیرقانونی آزادی با من، لاله از انقلاب نمی‎رود

مسئولیت مدیریت غیرقانونی آزادی با من، لاله از انقلاب نمی‎رود اسب من: مدیرعامل شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی ضمن تكذیب تغییرات مدیریتی در دو مجموعه آزادی و انقلاب، اظهار داشت: مدیریت آزادی غیرقانونی می باشد و مسئولیت آن می پذیرم.به گزارش اسب من به نقل از مهر، دوره سرپرستی فرهاد نیكوخصال در مجموعه ورزشی آزادی به اختتام رسیده است. وی ۲۴ تیرماه با حكم مدیرعامل شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی جایگزین محمودی فر شد كه تنها ۵ ماه از مدیریتش در این مجموعه می گذشت.
نیكوخصال با حفظ سمت خود بعنوان مدیریت مجموعه های سواركاری كل كشور بعنوان سرپرست مجموعه ورزشی آزادی منصوب گردید. حالا دوره قانونی سرپرستی وی به اختتام رسیده و همین موضوع، ابهاماتی را در مورد ادامه مدیریت اش به وجود آورده است.
حسن كریمی در گفتگو با خبرنگار مهر در این مورد اظهار داشت: پست اصلی فرهاد نیكوخصال در شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی، مدیریت مجموعه سواركاری است. وی صرفا تا تعیین تكلیف مدیریت قطعی مجموعه ورزشی آزادی بعنوان سرپرست این مجموعه منصوب گردید. قرار ما از همان ابتدا همین بود.
وی در مورد برخی صحبت های مطرح شده در خصوص اینكه نیكوخصال به حالت قهر، در محل كار خود در مجموعه آزادی حاضر نمی گردد باز اظهار داشت: اینها صحبت های بچه گانه است، مگر او بچه است چنین رفتارهایی داشته باشد. همین الان كه من با شما صحبت می كنم، نیكوخصال در محل كار خود در مجموعه آزادی مستقر است.
مدیرعامل شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی در این رابطه افزود: سرپرستی فرهاد نیكوخصال در مجموعه ورزشی آزادی برای چهار ماه بود و حالا این چهارماه به اختتام رسیده است. صحبتی هم كه وی با من مطرح نمود، این بود كه «دوره سرپرستی ام به اختتام رسیده و از این به بعد مدیریت من در آزادی غیر قانونی است»؛ درست هم می گوید اما از نظر من مشكلی نیست.
كریمی اشاره كرد: تازمانیكه وضعیت مدیریت مجموعه ورزشی آزادی مشخص شود، نیكوخصال بعنوان سرپرست این مجموعه را مدیریت خواهدنمود. تا آن زمان هم مسئولیت مدیریت غیرقانونی او با من است. تا به امروز گزینه هایی برای انتخاب بعنوان مدیرعامل مجموعه ورزشی آزادی داشته ایم اما در مورد هیچ یك به نتیجه نرسیده ایم.
به گزارش اسب من به نقل از مهر، در مورد مدیریت مجموعه ورزشی انقلاب هم صحبت هایی در خصوص جابه جایی مطرح است. گفته میگردد محمد لاله كه از ۱۵ اسفندماه پارسال مدیریت این مجموعه را بر عهده دارد، مقرر است جایگزین یدالله جعفری مدیریت پشتیبانی شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی شود كه بازنشسته شود. حسن كریمی اما این سوژه را باز رد كرد.
مدیرعامل شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی در این مورد به خبرنگار مهر اظهار داشت: لاله همچنان با قدرت به مدیریت خود در مجموعه ورزشی انقلاب ادامه می دهد. مدیریت جدید بخش پشتیبانی شركت هم بزودی معرفی خواهد شد.

1397/08/30
14:49:24
5.0 / 5
5651
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری