رهبری فرد: طاهری هم به سهم خود كمر باشگاه را شكست، مدیران سیاسی و اقتصادی پدر فوتبال را درآوردند

رهبری فرد: طاهری هم به سهم خود كمر باشگاه را شكست، مدیران سیاسی و اقتصادی پدر فوتبال را درآوردند اسب من: بهروز رهبری فرد طی دو سال قبل همواره از سیاست های علی اكبر طاهری، مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس، انتقاد می كرد و البته هر بار، برخی به او حمله می كردند كه چرا این انتقادات را مطرح می كند.خبرورزشی، بعد از برنامه ۹۰ با رهبری فرد هم صحبت شد.
شما برنامه ۹۰ را دیدید؟
نه، من كارگر هستم و شب ها زود می خوابم (!) اما می دانم چه اتفاقاتی رخ داد. می خواهم به عادل فردوسی پور و دوستان خوبم در رسانه ها بگویم طی این دو سال، بارها ابهامات دوران مدیریت طاهری را فریاد زدم. حتی گفتم برخی سند و مدرك هم در این خصوص وجود دارد اما حرفم را جدی نگرفتند و فكر كردند من دشمن پرسپولیس یا طاهری هستم. البته پیشگو نیستم ولی داشتم همه چیز را می دیدم و اتفاقاً جرأتش را داشتم كه انتقاد كنم ولی چه كسی به حرفم گوش كرد؟
چرا در مورد هر مدیری كه از پرسپولیس می رود، این همه داستان وجود دارد؟
دلیلش نام بزرگ پرسپولیس است. مردم ایران را نمی شود فریب داد. من به طاهری كاری ندارم چون او می گوید اسنادی دارد كه بی گناهی اش را ثابت می كند و تا پیش از اثبات این مسائل، نباید به او اتهامی زد ولی سابقاً در این باشگاه مدیری داشتیم كه در منطقه مرزداران و در یك منزل دو خوابه ۹۵ متری مستأجر بود ولی وقتی از باشگاه رفت، یك آپارتمان ۵۰۰ متری حیاط دار در محله الهیه تهران خرید. معجزه كه رخ نداده، بحث های مالی بوده. باز هم تاكید می كنم منظورم به طاهری نیست ولی امیدوارم او دلایل قوی برای رد این ابهامات داشته باشد.
فكر می كنی گرشاسبی بتواند شرایط بهتری برای باشگاه بسازد؟
هر كسی به باشگاه می آید، به شكلی كمر این تیم را می شكند و طاهری هم به سهم خود این كار را انجام داد! او باشگاه را محروم و بدهكار كرد و این همه ابهام هم بعد از جدایی اش به وجود آمد. قهرمانی هم كه ربطی به طاهری نداشت چون این آقای طاهری در دوره قبلی مدیریتش بر باشگاه، داشت با پرسپولیس به لیگ یك می رفت. عامل قهرمانی فصل قبل و موفقیت های این فصل، شخص برانكو و بازیكنان خوب این تیم است. گرشاسبی هم تفاوت زیادی با طاهری ندارد.
چرا از همین حالا به مدیریت گرشاسبی بدبین هستی؟
اولاً معلوم نیست او چند ماه در پرسپولیس بماند و در ثانی من فقط می گویم باشگاه، مدیر فوتبال فهم می خواهد. یك سری آمدند و در مقطعی گفتند مدیر فوتبالی به درد فوتبال نمی خورد اما ببینید این مدیران اقتصادی، سیاسی و غیرورزشی چه پدری از فوتبال ایران درآوردند. همه باشگاه ها مدیر غیرفوتبالی دارند و این همه بدهی و بدبختی به بار آوردند. یعنی مدیران فوتبالی نمی توانستند این كارها را انجام بدهند؟ باور كنید می خواهم دانشگاه ثبت نام كنم و لیسانس بگیرم، بعد هم با چند نفر در وزارت ورزش لابی كنم تا مدیرعامل پرسپولیس شوم.
با این حال انتقادات شما از طاهری همیشه با انتقاد بعضی از هواداران مواجه بوده است.
بله اما هواداران نسبت به اتفاقاتی كه رخ می دهد و اسنادی كه انتشار یافته و همین ابهاماتی كه به وجود آمده كاملاً آگاه شده اند. این همه گفتند پول گولتس را دادیم، پول رضایتنامه اش را دادیم، در پرونده طارمی محكوم نمی شویم، در پرونده جری بنتسون برنده ایم و... آخرش چه شد؟ ببینید چه بلایی سر باشگاه آمد. حالا این اول كار است. برانكو شاكی است و قرارداد نمی بندد، بازیكنان فقط از مشكلات مالی شان می گویند، پاداش قهرمانی آنها را گرفته اند و طلب سال قبل شان را تسویه نكرده اند. من به بازیكنان و برانكو حق می دهم. تقصیر مدیر باشگاه بوده كه با آنها قرارداد بدی بسته. ببینید از وقتی طاهری رفته، فقط یك بازیكن كه آن هم محروم است، از او تعریف و تمجید كرده و هیچ بازیكنی، كوچك ترین حرفی در مورد طاهری نزد. این یعنی همه از او شاكی هستند.
شنیدیم مقرر است در قالب تیم پیشكسوتان به استان كرمانشاه بروید. چه خبر از این سفر؟
بله، بچه ها گفتند برویم بازی كنیم و لبخند را به لب این زلزله زدگان بیاوریم. ما هم كه كلاً بیكاریم و سرمان برای این سفرها درد می كند. هم خودمان می خندیم و هم ان شا ءا... مردم را می خندانیم. مقرر است در ورزشگاهی در سرپل ذهاب بازی كنیم و همه بچه ها هم می آیند.
43503

1396/09/23
02:12:24
5.0 / 5
4408
تگهای خبر: اسب , قهرمان , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری