جشنواره زیبایی اسب در كرمانشاه پایان یافت

جشنواره زیبایی اسب در كرمانشاه پایان یافت به گزارش اسب من سومین جشنواره زیبایی اسب اصیل عرب و دومین جشنواره اسب اصیل كُرد(تاقبستان)، پس از گذشت پنج روز در استان كرمانشاه به كار خود پایان داد.


ستار الماسی رییس هیات سواركاری استان كرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه كرمانشاه، اظهاركرد: این جشنواره در روزهای هفتم تا نهم تیر در بخش زیبایی اسبهای عرب و با حضور داوران مطرح اروپایی و در روزهای دهم و یازدهم تیر در بخش زیبایی اسبهای اصیل كُرد برگزار شد.
 
وی به حضور رییس و دیگر مسئولین فدراسیون سواركاری كشور در این جشنواره اشاره كرد و گفت: در حین پنج روز برگزاری این جشنواره زیبایی اسب، اغلب مسئولین استانی نیز حضور خوبی داشتند.
 
الماسی از تقدیر ویژه رییس فدراسیون سواركاری از برگزاری این جشنواره در كرمانشاه یاد كرد و گفت: دكتر خلیلی رییس فدراسیون سواركاری كشور به صراحت عنوان كردند كه جشنواره زیبایی اسب كرمانشاه جزو مراسم كم نظیر در سطح كشور بوده است.
 
رییس هیات سواركاری استان كرمانشاه همچنین تعداد شركت كنندگان در بخش زیبایی اسب اصیل عرب را 130 راس و شركت كنندگان در بخش زیبایی اسب اصیل كُرد را 160 راس عنوان كرد.
1396/04/12
13:34:02
5.0 / 5
5004
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری