برنامه فدراسیون تیر وكمان در مسابقات آمریكا

برنامه فدراسیون تیر وكمان در مسابقات آمریكا به گزارش اسب من حضور در رقابت های داخل سالن قهرمانی جهان در آمریكا به عنوان نخستین رویداد سال ۲۰۱۸ میلادی در برنامه مصوب فدراسیون تیر و كمان قرار دارد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، باآنكه فدراسیون تیر و كمان اعزام تیم ملی به مرحله اول و دوم رقابت های جام جهانی داخل سالن در مراكش و تایلند را از برنامه های اجرایی خود خارج كرد اما شركت در مسابقات داخل سالن قهرمانی جهان را در دستور كار دارد.
این رقابت ها به عنوان یكی از نخستین رویدادهای تقویم فدراسیون جهانی تیر و كمان در سال ۲۰۱۸ میلادی، ۲۴ تا ۲۹ بهمن ماه در یانكتون آمریكا برگزار می گردد. مسابقات تیروكمان داخل سالن قهرمانی جهان همزمان در دو بخش ریكرو و كامپوند مردان و زنان برگزار می شود.
فدراسیون ایران هم در نظر دارد در صورت مهیا بودن شرایط لازم با تركیب كامل دراین رقابت ها حاضر شود به خصوص اینكه كمانداران ایران به علت صادر نشدن ویزای شینگن از حضور در مسابقات جهانی مكزیك (۲۳ تا ۳۰ مهرماه) هم بازماندند.
به گزارش اسب من به نقل از مهر، آمریكا در حالی محل برگزاری مسابقات تیروكمان قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۸ میلادی است كه مرحله چهارم و فینال فینالیست های جام جهانی داخل سالن هم در لاس وگاس این كشور برگزار می گردد. مرحله چهارم جام جهانی داخل سالن ۲۰ و ۲۱ بهمن ماه برگزار می گردد و فینال فینالیست ها هم به فاصله یك هفته بعد برگزار می شود.
 

1396/08/30
15:07:07
5.0 / 5
4873
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری