با تاكید بر حفظ آرامش فوتبال؛

محمدرضا داورزنی: استفاده از فرصت قانونی حق مهدی تاج است

محمدرضا داورزنی: استفاده از فرصت قانونی حق مهدی تاج است اسب من: معاون وزارت ورزش با تاكید بر اینكه نمی‎توان قانون را در مورد فوتبال دور زد، اظهار داشت: این حق رئیس یا دبیر فدراسیون است كه از فرصت قانونی خود استفاده كنند.به گزارش اسب من به نقل از مهر، محمدرضا داورزنی معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش درباره شرایط بازنشسته ها و اینكه به فدراسیون هایی كه بازنشسته دارند بودجه تعلق نمی گیرد، اظهار داشت: مبحث بازنشسته ها به دفعات پاسخ داده شده است. چرا اصرار دارید این مورد را مطرح كنید؟ همان قانونی كه الان وضع شده در جای دیگر به جانبازان و آزادگانی كه پیش از تصویب این قانون بازنشسته شده اند، اجازه می دهد به خدمت برگردند. ما نمی توانیم این حق را از كسانی كه شامل ماده ۶۰ جامعه ایثارگری می شوند سلب نماییم.
وی اضافه كرد: پس از اتمام مهلت قانون كه البته بین دیوان محاسبات و سازمان بازرسی اختلاف وجود دارد، نمی توانیم به فدراسیون هایی كه بازنشسته دارند پول دهیم. از زحماتی كه همه بچه ها كشیدند تشكر می كنم اما نگاه بعضی از دوستان در مطبوعات را می بینم احساس می كنم حق آنها نیست كه اینگونه با جانبازان برخورد شود. همه دوستان تمكین می كنند و ما موظف هستیم قانون را اجرا نماییم.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش درباره شرایط فوتبال هم اظهار داشت: اجازه دهید فوتبال در آرامش كارش را دنبال كند. مجمع بالاترین تصمیم گیرنده است. بعضی ها می گویند می خواهند قانون را دور بزنند، مگر می شود؟ مطمئن باشید دوستان در فدراسیون فوتبال دنبال حفظ آرامش هستند. حق رئیس یا دبیر فدراسیون است كه از فرصت قانونی شان استفاده نماید. ما هم مغایر قانون عمل نكردیم. بعنوان دستگاه اجرایی این هماهنگی را داریم كه لطمه ای به فدراسیون نخورد.
وی درباره وضعیت گرشاسبی در پرسپولیس تصریح كرد: پرسپولیس و استقلال هر دو در زمره دستگاه اجرایی هستند كه باید از قانون تبعیت كنند اما آنها هیات مدیره و مجمع دارند كه برایشان تصمیم می گیرد.
داورزنی درباره آخر دوره چهارساله شایسته در فدراسیون تنیس اظهار داشت: تا همین چند روز آینده زمان انتخابات مشخص می گردد.

1397/08/29
14:25:02
5.0 / 5
4439
تگهای خبر: اسب , تنیس , تیم , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری