قایقرانی قهرمانی جوانان و زیر ۲۳ سال آسیا؛

آخر كار قایقرانان ایران با كسب ۲۷ مدال در آسیا

آخر كار قایقرانان ایران با كسب ۲۷ مدال در آسیا اسب من: سومین و آخرین روز رقابت های آبهای آرام قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان آسیا در ازبكستان پیگیری و ملی پوشان كشورمان با كسب مجموع ۲۷ مدال به كار خود در این دیدارها آخر دادند.به گزارش اسب من به نقل از مهر، در ادامه سومین و آخرین روز از رقابتهای قایقرانی قهرمانی آسیا در رده سنی زیر۲۳ سال و جوانان پاروزنان كشورمان موفق به كسب ۱۲ مدال دیگر شدند. در این رقابتها كه در سمرقند ازبكستان در جریان است، قایقرانان از بامداد امروز در مواد مختلف ماده ۵۰۰ متر به مصاف رقبای خود رفته اند.
در آخرین روز از مسابقات قایقرانی رده سنی زیر ۲۳ و در بخش مردان، در كایاك یكنفره پوریا شریفی، در كانوی یكنفره محمدنبی رضایی چهارم شدند. در كایاك دونفره تیم ایران با تركیب محمدهادی جعفری و امید احمدی صاحب مدال نقره شدند. در كایاك چهارنفره مردان امید احمدی، هادی جعفری، علیرضا جهان نما و پوریا شریفی برای ایران پارو زدند و با ایستادن در رده سوم مدال برنز را بدست آوردند.
در بخش بانوان، در كانوی تك نفره آتنا رئوفی هم در رده چهارم ایستاد. در ماده كایاك چهارنفره تیم زنان كشورمان با تركیب آتنا رئوفی، فاطمه كرمجانی، پریسا محمدزاده و مهسا كهنسال بعنوان قایق اول از خط آخر گذشته و مدال طلای دیگری را از آن ایران كردند. در همین ماده و همین رده سنی تیم دوم ایران با تركیب مهسا آذری، سارا كاظمی، سمن سلطانی و ساجده تبریزی به نشان نقره رسیدند. در كانوی دونفره پریسا محمدزاده و فاطمه كرمجانی و در ماده كایاك دو نفره تیم ایران با تركیب مهسا آذری و آرزو حكیمی صاحب مدال نقره شدند.
در رده سنی جوانان و در بخش مردان، در كایاك یكنفره جوانان ایلیا نادر نژاد و در كانوی یكنفره عرفان زنده پی چهارم شدند. در ماده كانوی چهار نفره تیم كشورمان با تركیب كمیل خزائی، زانا ساعدی، عبدالله مشایخ و دانیال چشمه مدال برنز را از آن خود كردند. در همین ماده تیم دوم ایران چهارم شد. در بخش بانوان و در كایاك یكنفره جوانان الناز شفیعیان بر سكوی نخست آسیا ایستاد و صاحب مدال طلا شد. در كایاك دونفره الناز شفیعیان و سما یاسمی صاحب گردن آویز برنز گردیدند. در كانوی دونفره زهرا مطهر و هدیه خیرآبادی عنوان پنجم را كسب كردند. در كایاك چهار نفره بانوان، تیم ایران متشكل از الناز شفیعیان، نرجس كارگرپور، سارا حسینی و كیانا كمالزاده در رده سنی جوانان موفق به كسب مدال نقره شدند. در كانوی یكنفره مائده شورگشتی پنجم شد. در كانوی دونفره هم تیم ایران با تركیب خانم ها زهرا مطهر و هدیه خیرآبادی در رده پنجم ایستاد.
گفتنی است بامداد امروز هم آرزو حكیمی موفق به كسب سومین مدال طلای خود در این رقابتها شد. در انتها این روز تیم ایران موفق به كسب ۳ طلا، ۶ نقره و ۳ برنز شد. در مجموع كاروان قایقرانی كشورمان در انتها این مسابقات، موفق به كسب ۲۷ مدال شامل ۸ طلا، ۱۰ نقره و ۹ برنز شد.

1397/08/05
14:16:35
5.0 / 5
4658
تگهای خبر: تیم , رقابت , قهرمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری