رئیس فدراسیون ورزش كارگری:

فدراسیون ورزش كارگری بودجه مصوب ندارد

فدراسیون ورزش كارگری بودجه مصوب ندارد گرگان – رئیس فدراسیون ورزش كارگری اظهار داشت: هیچ اعتبار و بودجه ای برای فدراسیون ورزش كارگری تصویب نشده و از وزارت ورزش و جوانان هم كمكی نگرفتیم.به گزارش اسب من به نقل از مهر، سید امیر حسینی ظهر چهارشنبه در مجمع انتخابات هیئت ورزش كارگری استان گلستان، اظهار نمود: امسال كاروان ایران با ۲۲۷ ورزشكار عازم مسابقات جهانی ورزش كارگری در لتونی شد كه بزرگ ترین كاروان تاریخ ورزش كارگری بود.
وی اضافه كرد: در این دوره ۶۴ مدال به دست آوردیم كه یكی از ارزشمندترین مدال ها قهرمانی جهان در والیبال ساحلی با ورزشكاران گلستانی بود.
وی با اشاره به هدف گذاری این فدراسیون اظهار داشت: یك سند راهبردی برای ورزش كارگری ترسیم كردیم تا جامعه كارگری تبدیل به جامعه ای سالم، فعال، با نشاط و با بهره وری بالا باشد.
كسب ۱۵۰ مدال فراملی توسط ورزشكاران كارگر
رئیس فدراسیون ورزش كارگری با اشاره به اینكه «ورزش، نشاط،، بهره وری» شعار فدراسیون ورزش كارگری است، تصریح كرد: پنج سال از عمر فدراسیون ورزش كارگری در ایران می گذرد و عضو كمیته بین المللی ورزش كارگری هستیم كه هدف آن توسعه ورزش آماتوری سلامت محور است.
حسینی ادامه داد: امسال هم با تصویب هیئت اجرایی فدراسیون جهانی به عضویت آن در آمدیم تا فرصت جدیدی برای ورزش كارگری ایران فراهم آید.
وی خاطرنشان كرد: با عضویت در این فدراسیون، فرصتی برای شركت ها مهیا می گردد تا توانمندی های خویش را عرضه كنند، خردادماه سال آینده دومین دوره مسابقات كارگری شركت ها در فرانسه برگزار می گردد و ما امیدواریم شركت هایی از ایران در رشته ای مختلف شركت كنند كه چند شركت از استان گلستان هم امادگی خویش را اعلام كرده اند.
رئیس فدراسیون ورزش كارگری تصریح كرد: امسال ۳۴ دوره مسابقات قهرمانی كارگران كشور برگزار كردیم كه دو هزار و ۴۵۰ كارگر در این مسابقات شركت كردند.
حسینی اضافه كرد: كارگران ایرانی امسال در هفت دوره مسابقات فراملی حضور داشتند و حدود ۱۵۰ مدال رنگارنگ به دست آوردند.
وی خاطرنشان كرد: این موفقیت با كار خیر و داوطلبانه روسای هیئت ها و انجمن های سراسر كشور به دست آمده است
هزینه های فدراسیون ورزش كارگری با جذب اسپانسر تامین شده است
رئیس فدراسیون ورزش كارگری اظهار داشت: هیچ اعتبار و بودجه ای برای فدراسیون ورزش كارگری تصویب نشده و از وزارت ورزش و جوانان هم كمكی نگرفتیم، البته امسال قرار است ۱۰۰ میلیون تومان در بودجه وزارت تعاون برای فدراسیون ورزش كارگری در نظر گرفته شود.
حسینی بیان كرد: با این وجود ما بیكار نیستیم و تمامی اعزام ها و هزینه های فدراسیون ورزش كارگری با جذب اسپانسر تامین كردیم كه منجر به كسب موفقیت هم شد.
وی خاطرنشان كرد: ما هم وظیفه داریم دنبال منابع مالی باشیم و امسال ۴۰ میلیارد تومان با استفاده از ماده ۱۵۴ برای توسعه اماكن ورزش كارگری در نظر گرفته شده شد كه باز هم مبلغ كمی است.
وی ادامه داد: یكی از برنامه های ما این است تا برای هیئت ها و انجمن های ورزشی زیرمجموعه بودجه در نظر بگیریم و دنبال طرح هایی هستیم تا هیئت ها و انجمن ها روی پای خودشان بایستند.
رئیس فدراسیون ورزش كارگری با اشاره به اینكه توانایی سازماندهی بیش از ۱۰ هزار تشكل كارگری ورزشی در سراسر كشور را داریم، اظهار داشت: در سند راهبردی ورزش یكی از اهداف ما ۱۰ هزار قدم پیاده روی روزانه و ۱۵۰ دقیقه فعالیت بدنی موثر است و نقش انجمن های ورزشی در این میان بسیار مهم است.
حسینی با اشاره به اینكه فدراسیون ورزش كارگری چند رشته جدید را سازماندهی كرده است، اظهار داشت: یكی از آنها پتانگ است كه خوشبختانه ورزشكاران ما خیلی زود به موفقیت رسیدند.
وی افزود: باید اعضای سازمان یافته ورزش كارگری داشته باشیم و عضوگیری كنیم تا درامدزایی به همراه داشته باشد.
گلستان می تواند میزبان مسابقات جهانی والیبال ساحلی كارگران باشد
رئیس فدراسیون ورزش كارگری با اشاره به اینكه سهم استان گلستان باید در تولید و خدمات ورزش كارگری افزایش پیدا كند، اظهار نمود: گلستان قابلیت برگزاری رویدادهای بین المللی را دارد و ما هم صحبت هایی با فدراسیون جهانی خواهیم كرد تا میزبانی مسابقات جهانی را در اختیار بگیریم.
حسینی اضافه كرد: گلستان می تواند مسابقات جهانی كارگران والیبال ساحلی را برگزار كند و از استاندار هم می خواهم از این مورد حمایت كند.
وی خاطرنشان كرد: استان گلستان دارای ظرفیت فوق العاده ای در ورزش كارگری بوده و البته تنگناهای مالی همواره وجود داشته اند.
لازم به ذكر است؛ مجمع انتخابات ریاست هیئت ورزش كارگری استان گلستان ظهر چهارشنبه با حضور سید امیر حسینی رئیس فدراسیون ورزش كارگری، سعید مازندرانی مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی استان گلستان و دیگر اعضای مجمع برگزار و محمدعلی تجری به مدت چهار سال به عنوان رئیس این هیئت انتخاب گردید.
 

1396/08/17
17:31:34
5.0 / 5
4870
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری