در گفتگو با مهر عنوان شد:

مشكلات ارزی گریبان تور بین المللی ایران راگرفت، احتمال لغو مسابقات

مشكلات ارزی گریبان تور بین المللی ایران راگرفت، احتمال لغو مسابقات اسب من: دبیر ستاد برگزاری سی و سومین دوره تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان از تامین نشدن هزینه های مالی و ارزی این رقابت ها اطلاع داد و اظهار داشت: احتمال دارد این رقابت ها لغو شود.به گزارش اسب من به نقل از مهر، در حالیكه تنها دو هفته تا برگزاری سی و سومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان باقی مانده است، از جانب متولیان برگزاری این تور هزینه های ارزی و مالی تامین نگردیده تا احتمال لغو مطرح ترین تور بین المللی ایران قوت بگیرد.
ابراهیم فیروزی در گفتگو با خبرنگار مهر با تایید این مطلب اظهار داشت: فاصله كمی تا برگزاری این تور بین المللی داریم و هنوز هیچ كدام از هزینه های پیش بینی شده تامین مالی نگردیده است. ما منتظر هستیم و در جلسه امروز هم این مسئله به صورت جدی مورد پیگیری قرار|گرفت.
وی اضافه كرد: در جلسه ای كه بامداد امروز برگزار شد، اعلام كردیم كه ما منتظر هستیم تا در چند روز آینده تكلیف تامین اعتبار مالی و ارزی این تور مشخص شود و چنانچه این اتفاق نیفتد، مجبور هستیم تور را لغو نماییم.
دبیر ستاد برگزاری سی و سومین دوره تور دوچرخه سواری ایران –آذربایجان تصریح كرد: حدودا ۳ میلیارد تومان هزینه برگزاری این تور می باشد كه تا این زمان هیچ كدام از هزینه ها تامین نشده است و ما چاره ای جز لغو تور نداریم.
وی افزود: ۱۱ تیم خارجی حضورشان را در این مسابقات قطعی كرده اند اما چنانچه نتوانیم تور را برگزار نماییم، لغو مسابقات را به آنها اعلام خواهیم كرد.
فیروزی در پاسخ به سؤال خبرنگار مهر كه در صورت لغو این تور آن هم در فاصله ای كمتر از دو هفته تا برگزاری اش ما را دچار مشكل نخواهد كرد و آیا از جانب فدراسیون جهانی متحمل جریمه یا تذكر نخواهیم شد، اظهار داشت: لغو یك تور در تمام دنیا مسئله عادی است و این اتفاق برای خیلی از تورها می افتد.
وی تصریح كرد: اینكه توری را برگزار نماییم اما ضعیف باشد بسیار بد است. سطح تور ایران –آذربایجان ۲-۱ است، بهتر است این تور را لغو نماییم تا اینكه آن را ضعیف برگزار نماییم.
فیروزی خاطرنشان كرد: اگر تور را لغو نماییم سال آینده می توانیم با سطح قبلی آن را برگزار نماییم اما اگر تور را به شكل ضعیفی در ایام آینده به اجرا درآوریم طبق ارزیابی فدراسیون جهانی امكان اینكه سطح بین المللی تور در سال های آینده كاهش پیدا كند قوت می گیرد.

1397/06/23
15:59:06
5.0 / 5
4858
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری