واكنش جالب خبرنگاری كه تلفن را روی سرمربی آرسنال قطع كرد

واكنش جالب خبرنگاری كه تلفن را روی سرمربی آرسنال قطع كرد اسب من: در كنفرانس مطبوعاتی اونای امری تلفن یكی از خبرنگارها زنگ خورد و سرمربی آرسنال تلفن را جواب داد.به گزارش اسب من به نقل از خبر آنلاین؛ ویدئویی در فضای مجازی از كنفرانس خبری اونای امری سرمربی آرسنال انتشار یافته است كه حین مصاحبه تلفن یكی از خبرنگارها زنگ می خورد و امری جواب می دهد. پشت خط جان اسپنسر خبرنگار ورزشی بود كه به دوست و همكار خود زنگ زده بود از قضا امری پاسخ او را داد. اسپنسر در این مورد نوشت: « بعنوان یك خبرنگار ورزشی، گاهی آرزو می كنید كسی كه به او زنگ زده اید گوشی را بردارد. تلفن مداوم زنگ می خورد اما كسی جواب نمی دهد. بعد هم صدای ضبط شده پخش می گردد اما این اتفاقی نبود كه آن روز افتاد. آن روز تلفن جواب داده شد و یكی اظهار داشت: «سلام و بامداد به خیر، یعنی عصر به خیر. من اونای امری هستم. حالت چطور است؟ ما داریم كار می نماییم.»
زمانی كه امری داشت درباره مسابقه با كاردیف در روز یكشنبه صحبت می كرد، من با زنگ زدن به دوست خبرنگارم سبب شدم حرف هایش قطع شود. من داشتم در دفتر میل آنلاین كار می كردم كه رفتم استراحتی بكنم و به یكی از دوستانم درباره مسابقه هفته بعد اسطوره های رئال مادرید زنگ بزنم اما خبر نداشتم كه وقتی زنگ می زنم، مربی آرسنال جواب می دهد.
زمانی كه زنگم را جواب دادند، ابتدا كمی غافلگیر شدم كه یكی دارد با لهجه خارجی حرف می زند. حرف های وی را به سختی متوجه می شدم و بنابراین تصمیم گرفتم قطع كنم. مشخص بود یكی دارد اذیت می كند. به خودم گفتم بعدا زنگ می زنم. تنها پانزده دقیقه بعد بود كه فهمیدم تلفن را روی امری، مربی آرسنال قطع كرده ام، كسی كه طرفدار سرسختش هستم!
من وقتی داشتم كار می كردم كاملا فراموش كرده بودم كه نشست خبری مربی آرسنال دارد برگزار می شود، هرچند كه هر هفته بی صبرانه منتظر نشست خبری او هستم تا آخرین اخبار تیمم را بشنوم. وقتی در توییتر داشتم می چرخیدم، ویدیویی از نشست خبری امری را دیدم كه عنوانش این بود: «مربی آرسنال تلفن یك خبرنگار را جواب می دهد!»
به محض دیدن این ویدیو، صورتم به رنگ پیراهن باشگاه محبوبم درآمد. آرسنال این ویدیو را در حساب رسمی اش در توییتر منتشر نموده بود! اوضاع بدتر از این هم بود، چون كه امری به گوشی نگاه كرده و اسمم را بلند خوانده بود: «جونو اسپنسر». حالا همه می دانستند چه كسی زنگ زده است. این بدون شك خجالت آورترین لحظه زندگی ام بوده است. من از امری عذرخواهی كردم كه آنطور گوشی را رویش قطع كردم.»

256 41


1397/06/11
12:58:35
5.0 / 5
4932
تگهای خبر: باشگاه , تیم , رسمی , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری