گزارش خبرنگار مهر از اندونزی؛

ابراز امیدواری زارعی به المپیكی شدن سنگنوردان

ابراز امیدواری زارعی به المپیكی شدن سنگنوردان اسب من: رئیس فدراسیون كوهنوردی با اشاره به ناكامی نمایندگان ایران ازصعود به فینال كامباین بازی‎های آسیایی ابراز امیدواری كرد كه سنگنوردان ایران در كسب ورودیه المپیك موفق باشند.به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به اندونزی، رضا زارعی در مورد نتایج دو سنگ نورد ایران در مسابقات سنگنوردی بخشكامباین بازی های آسیایی اظهار داشت: نتایج دو شركت كننده ما در بخش لید مسابقه كامباین خیلی خوب بود اما متاسفانه نتیجه ضعیف در ماده سرعت مانع از طریق یابی آن ها به مرحله فینال شد.
وی اضافه كرد: الناز ركابی روز گذشته در ماده بولدورینگ رتبه سوم را بدست آورد. وی امروز هم در بخش لید به رتبه ششم رسید اما رتبه دوازدهمی ركابی در بخش سرعت سبب شد نتواند راهی فینال شود.
رئیس فدراسیون كوهنوردی خاطرنشان كرد: البته ركابی در مجموع به صورت مشترك با حریف ژاپنی در امتیاز ۲۵۲ برابر شد اما بهتر بودن نتیجه شركت كننده ژاپنی در بخش لید و سرعت باعث شد ركابی نتواند راهی فینال شود.
وی در مورد دیگر نماینده ایران در رقابت های سنگنوردی بازی های آسیایی در بخش كامباین اظهار داشت: خسرو هاشم زاده هم امروز در مسابقه لید ششم شد. وی در سرعت و بولدورینگ هم به ترتیب در رتبه های ۱۹ و ۱۱ قرار گرفت. هاشم زاده با قرار گرفتن در جایگاه پانزدهم به كار خود در مسابقه كامباین خاتمه داد.
زارعی خاطرنشان كرد: مسابقات كامباین برای اولین بار می باشد كه در بازی های آسیایی برگزار می گردد و این به علت آن است كه مسابقه كامباین اجازه ورود به المپیك ۲۰۲۰ توكیو را بدست آورده است.
رئیس فدراسیون كوهنوردی در انتها اظهار داشت: شركت در این مسابقه برای ما تجربه خوبی بود امیدوار هستیم ورزشكاران ما بتوانند از این تجربه برای كسب سهمیه ورودی المپیك تلاش كنند.

1397/06/03
15:07:33
5.0 / 5
4956
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری