زوایایی از قرارداد تركمنچای تیام با استقلال

زوایایی از قرارداد تركمنچای تیام با استقلال اسب من زوایایی از قرارداد تركمنچای تیام با استقلال


به گزارش اسب من به نقل از خبر آنلاین؛ سرانجام مامه تیام از استقلال جدا شد. وقتی روز چهارشنبه خبر دادیم این بازیكن از باشگاه شماره حساب خواسته تا 200 هزار دلار بپردازد و برود، خیلی ها تصور می كردند با حضور مدیر برنامه های تیام، مشكلات حل می گردد. او اما به تهران آمد و یك خبر همراه خود داشت؛ جدایی مامه. این بازیكن با عنایت به قراردادی كه توفیقی و افتخاری آن را تنظیم كردند، در انتها فصل به شكلی تبدیل به بازیكن آزاد شد.
بندهایی در قرارداد این بازیكن دیده می گردد كه قبلا یكی دو بار به آن پرداخته ایم. به نوان مثال بندی كه می گوید وی در صورت پرداخت 200 هزار دلار در انتهای فصل می تواند از استقلال جدا شود. این بازیكن همینطور در قراردادش شرط كرده بود در صورت جدایی شفر، قراردادش یكطرفه فسخ می گردد. بند عجیب دیگری هم در قرارداد او وجود داشت در خصوص اینكه اگر پیشنهاد زیر 400 هزاردلار داشته باشد، بدون پرداخت هیچ مبلغی می تواند در نیم فصل امسال استقلال را ترك كند! این بند بدان معناست كه او هر نیم فصل می توانست از استقلال جدا شود و به باشگاه دیگری برود.
تیام در تیررس یك باشگاه قطعی است و احیانا به لیگ این كشور ملحق می گردد. او به تازگی با الكویت هم مذاكره كرد ولی به توافق نرسید. تیام گویا در تلاش بود تا 399 هزار دلار با الكویت ببند تا یك دلار هم به باشگاه استقلال نرسد. او به مسئولان این باشگاه گفته بود در صورت امضای قرارداد، پولش را به شكل دیگری دریافت كند.
به طور كلی قرارداد تیام و استقلال را می توان یك اتفاق بد در تاریخ این باشگاه خواند. جالب اینجاست پندار توفیقی معاون سابق استقلال بارها و بارها در مصاحبه هایش گفته بود بهترین قراردادها را برای این باشگاه امضا كرده است! 252 43

1397/05/05
13:39:04
5.0 / 5
4542
تگهای خبر: بازی , باشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری