با اشاره به لغو مجمع؛

غلامرضا امینی: تا پس از بازی‎های آسیایی خودم رئیس قایقرانی هستم

غلامرضا امینی: تا پس از بازی‎های آسیایی خودم رئیس قایقرانی هستم اسب من: رئیس فدراسیون قایقرانی با اشاره به لغو انتخابات این فدراسیون، اظهار داشت: خدا بخواهد خودم تا پس از بازی‎های آسیایی و زمان برگزاری مجمع، مدیریت فدراسیون را عهده‎دار خواهم بود.غلامرضا امینی در گفتگو با خبرنگار مهر با یادآوری اینكه قرار بود مجمع انتخاباتی فدراسیون قایقرانی ۷ مردادماه برگزار شود، اظهار داشت: امروز از وزارت ورزش اطلاع دادند كه برگزاری مجمع در این زمان مقرر لغو شده است.
وی با اشاره به اینكه هیچ دلیلی برای لغو مجمع عنوان نشده است، تصریح كرد: من یك نظامی هستم و تابع دستورات؛ به من اعلام نمودند انتخابات برگزار نمی گردد، من هم بدون چون و چرا پذیرفتم. ظاهرا مقرر است پس از بازی های آسیایی، مجمع انتخابات فدراسیون قایقرانی را برگزار كنند.
«دوره ریاست شما ۱۲ مردادماه تمام می شود. با این اوصاف تكلیف مدیریت فدراسیون چه می شود؟»، رئیس فدراسیون قایقرانی در پاسخ به این پرسش اظهار داشت: خدا بخواهد تا پس از بازی های آسیایی و برگزاری انتخابات در زمان جدیدی كه مشخص خواهد شد، مدیریت فدراسیون را خودم عهده دار خواهم بود.
امینی تصریح كرد: البته از سوی وزارت ورزش و مسئولان این وزارتخانه صحبتی در این خصوص با من انجام نشده است اما فكر می كنم روال طبیعی همین باشد.
«اما پس از آخر دوره چهارساله، مدیریت شما در فدراسیون قایقرانی غیرقانونی خواهد بود مگر اینكه حكم سرپرستی صادر شود كه در آن صورت هم مبحث كاندیدا بودن شما تحت الشعاع قرار می گیرد»، رئیس فدراسیون قایقرانی در واكنش به این مورد اظهار داشت: اصلا بهتر است این مسئله را از مسئولان وزارت ورزش پیگیری كنید.
به گزارش اسب من به نقل از مهر، قرار بود مجمع انتخاباتی فدراسیون قایقرانی 7 مردادماه برگزار گردد اما امروز چهارشنبه وزارت ورزش برگزاری آن در این زمان را منتفی اعلام نمود.
غلامرضا امینی همراه فاطمه حسنی، فرحناز امیرشقاقی، احمد دنیامالی، علیرضا سهرابیان، محسن میلاد و عمران پورعسگر كاندیداهای ریاست فدراسیون قایقرانی هستند.

1397/05/04
18:14:46
5.0 / 5
5532
تگهای خبر: بازی , فدراسیون , مدیریت , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری