بازدید وزیر ورزش از اردوی دوچرخه سواری؛

سلطانی فر: فقط مانده پستمان را تحویل بانوان دهیم!

سلطانی فر: فقط مانده پستمان را تحویل بانوان دهیم! اسب من: وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از اردوی دوچرخه سواری اظهار داشت: فقط مانده پُستمان را تحویل بانوان بدهیم.به گزارش اسب من به نقل از مهر، ظهر امروز مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به همراه صالحی امیری رئیس كمیته ملی المپیك با حضور در كمپ تیم ملی دوچرخه سواری در استادیوم آزادی با ركابزنان، مربیان و دست اندكاران این رشته به گفتگو پرداختند.
در حاشیه این بازدید، نایب رئیس فدراسیون دوچرخه سواری از وزیر ورزش و جوانان خواهان توجه و حمایت بیشتر به بانوان شد.
وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این درخواست به شوخی اظهار داشت: ما بامداد تا شب برای بانوان چانه می زنیم، فقط مانده است تا پُستمان را تحویل بانوان بدهیم!
در ادامه محمد رجبلو ركابزن ملی پوش كشورمان به نمایندگی از دیگر ورزشكاران این رشته، درخواست خویش را از وزیر ورزش و جوانان و رئیس كمیته ملی المپیك بیان نمود.
رجبلو با اشاره به اینكه از حضور شما در اردوی تیم ملی دوچرخه سواری خوشحال هستیم، اظهار داشت: سكه هایی كه پیش از حضورمان در بازی های آسیایی بعنوان پاداش به ما داده شده، روحیه ما را بهتر كرده است؛ با وجود مشكلات مالی، برنامه ی اردوها منظم بوده و همه چیز خوب برنامه ریزی شده است.
وی افزود: مشكل ما هم اكنون كمبود تجهیزات دوچرخه است. كفشی كه پای من است، چهار میلیون تومان بوده، اما امروز ۶ میلیون تومان است. از یك سو یك دوچرخه بین ۵ تا ۱۰ هزار دلار خریداری می گردد و از جانب دیگر ما تولید داخل هم نداریم. تمنا داریم به این مسئله رسیدگی شود و ارزی ویژه برای خرید دوچرخه تخصیص داده شود.
ركابزن ملی پوش كشورمان اضافه كرد: هم اكنون یك دوچرخه ۴۰ میلیون تومان خریداری می گردد. مطمئناً با شرایط موجود، توانایی فدراسیون محدود است. این مبلغ دوچرخه در شرایطی پرداخت می گردد كه تنها یكی از این دوچرخه ها به این قیمت است، درحالی كه ما با سه دوچرخه تمرین می نماییم.
رجبلو تصریح كرد: قرارداد من در یك سال آن هم در شرایطی كه خیلی خوب است، ۶۰ میلیون تومان است؛ تأمین تجهیزات دوچرخه سواری مشكل است و این مسئله برای ما تبدیل به معضل شده است.

1397/05/02
13:43:56
5.0 / 5
4640
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری