اولویت با ورزشكاران است؛

محدودیت حضور اعضای كاروان ایران در افتتاحیه بازی های آسیایی

محدودیت حضور اعضای كاروان ایران در افتتاحیه بازی های آسیایی اسب من: به قول معاون كاروان بازی های آسیایی، سهمیه ایران برای مراسم افتتاحیه بازی های آسیایی محدود است ضمن اینكه اولویت هم با ورزشكاران خواهد بود.به گزارش اسب من به نقل از مهر، در جریان نشست هماهنگی سرپرستان اعزامی به بازی های آسیایی كه امروز در محل آكادمی ملی المپیك برگزار شد، اصغر رحیمی معاون كاروان ایران در بازی های آسیایی نكاتی را به سرپرستان گوشزد كرد و اظهار داشت: سهمیه در مراسم افتتاحیه محدود است، اولویت هم با ورزشكاران، مربیان و سپس سرپرستان می باشد. ازاین رو هماهنگ می نماییم كه چه كسانی در افتتاحیه شركت نمایند.
وی با اشاره به اینكه در چمدانی كه كمیته ملی المپیك در اختیار تیم ها می گذارد به اندازه كافی گرمكن است، خاطرنشان كرد: باید ورزشكاران زمانی كه مدال می گیرند با همان لباس هایی كه كمیته ملی المپیك درنظر گرفته بر روی سكو بروند.
رحیمی افزود: تجهیزات عمومی كه شامل ۲۰ قلم است را كمیته ملی المپیك تهیه می كند اما لوازم اختصاصی را خود فدراسیون ها باید تهیه كنند. این لوازم باید در تهران تهیه شود چراكه كمیته ملی المپیك به هیچ وجه برنامه ای برای خرید لوازم در اندونزی ندارد.
"در مراسم رژه یا روی سكو و داخل هواپیما كدام یك از لباس ها باید پوشیده شود؟"، این پرسشی بود كه رحیمی در پاسخ به آن اظهار داشت: زمانی كه رشته ها وارد محل بازی ها شوند جلسات كادر سرپرستی را هر شب خواهیم شد. در همین جلسات در مورد این مسائل تصمیم گیری می گردد.

1397/04/27
13:34:51
5.0 / 5
4906
تگهای خبر: المپیك , بازی , لوازم , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری