نابغه ژیمناستیك در گفتگو با مهر:

خارجی ها از ركورد ثبت حركت ژیمناست های ایرانی شگفت زده اند

خارجی ها از ركورد ثبت حركت ژیمناست های ایرانی شگفت زده اند اسب من: ملی پوش ژیمناستیك می گوید خارجی ها از ركورد ثبت پنج حركت به نام یك ژیمناست ایرانی شگفت زده اند و این مورد را بارها به وی تبریك گفته اند.سعیدرضا كیخا ملی پوش ژیمناستیك در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد رقابتهای جام جهانی تركیه عنوان كرد: خوشبختانه موفق شدم به فینال مسابقات جام جهانی در حضور ورزشكاران مطرحی از كشورهایی همچون انگلستان، كانادا، ایرلند، ازبكستان و آذربایجان راه پیدا كنم و در حاشیه آن هم پنجمین حركتم را با ارزش بالای F ثبت كردم. در دنیا هیچ ژیمناستی نیست كه موفق شده باشد پنج حركت به نام خودش در كتاب داوری فدراسیون جهانی به ثبت برساند و از این حیث بسیار خوشحالم.
وی افزود: ما برای بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی آماده می شویم و حضور در چنین تورنمنتهایی سبب می گردد با آمادگی بیشتری در بازیهای حساس آسیایی حضور پیدا نماییم تا اگر ان شاالله بتوانم اجرای خوبی در جاكارتا داشته باشم در آنجا هم به لطف خدا به موفقیت برسم.
نابغه ژیمناستیك ایران با اشاره به اهمیت حركت ثبت شده به نام خود در فدراسیون جهانی خاطرنشان كرد: به خاطر حركاتی كه ثبت كردم و نوع برنامه ای كه عرضه می دهم مورد توجه همه قرار گرفته ام و چه ورزشكاران و چه مربیان و چه برگزار كنندگان مسابقات بارها و بارها بابت ثبت این حركات به من تبریك گفتند. آنها از این مورد ابراز شادمانی می كنند و برایشان جالب است كه ژیمناستی از كشور ایران موفق شده ۵ حركت را به نام خود ثبت كند و من هم خوشحالم كه نام كشورم را در این زمینه سربلند كرده ام.
وی افزود: به دلیل نوع خاص این برنامه داوران به صورت دقیق نمی توانستند متوجه جزئیات آن شوند و چیزی حدود ۳۰ تا ۴۰ دقیقه درباره برنامه ام به آنها توضیح می دادم و برنامه ام برایشان خیلی جلب توجه كرده بود. امیدوارم در بازیهای آسیایی هم نتیجه در خور نام كشور عزیزمان را بگیریم و موفق عمل نماییم.

1397/04/18
15:02:14
5.0 / 5
4396
تگهای خبر: بازی , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری