كاپ سطح یك دوچرخه سواری پیست- ژاپن؛

نهمی تیم مدیسون ایران، ركابزنان به فینال كایرین و اسپرینت نرسیدند

نهمی تیم مدیسون ایران، ركابزنان به فینال كایرین و اسپرینت نرسیدند اسب من: اولین روز از رقابت های دوچرخه سواری پیست كاپ سطح یك جهان در ژاپن با كسب یك عنوان نهمی و حذف نمایندگان ایران برگزار گردید.به گزارش اسب من به نقل از مهر، در ادامه برنامه های آماده سازی تیم های ملی دوچرخه سواری ایران برای حضور در بازیهای آسیایی جاكارتا، تیم دوچرخه سواری پیست كشورمان متشكل از احسان خادمی، محمد دانشور، محمد رجبلو، محمد گنج خانلو چهارشنبه گذشته راهی ژاپن شدند تا در رقابتهای پیست كاپ سطح یك جهان در این كشور شركت نمایند.
امروز جمعه در اولین روز این رقابتها، در بخش سرعت، محمد دانشور دارنده نشان طلای بازیهای آسیایی ۲۰۱۴، به همراه احسان خادمی در مواد اسپرینت و كایرین به مصاف رقبای خود رفتند اما از راهیابی به مرحله بعد مازندند.
در كارین هر دو نماینده ایران در دور مقدماتی به مرحله شانس مجدد رسیدند اما دانشور در این مرحله سوم شد تا شانس رسیدن به فینال را از دست بدهد. در این ماده ركابزن ژاپن قهرمان شد. احسان خادمی هم در گروه خود دوم شد اما به فینال راه نیافت.
در ماده اسپرینت دانشور در رده بیست و یكم ایستاد و احسان خادمی بیست و پنجم شد تا بدین سان شانس رسیدن به مرحله بالاتر را از دست بدهند.در این ماده تنها سه ركابزن آسیایی از كشورهای چین، كره جنوبی و ژاپن به فینال رسیدند.
در ماده دونفره مدیسون كه اخیرا از جانب كنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا با برگزاری این ماده در بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ موافقت شده، تیم دو نفره كشورمان متشكل از محمد گنج خانلو و محمد رجبلو به مصاف رقبای خود رفتند. نمایندگان كشورمان در این ماده نهم شدند. تیم آمریكا قهرمان این ماده شد.
مسابقات دوچرخه سواری پیست كاپ سطح یك جهان طی سه روز در ژاپن برگزار می شود. این رقابتها با حضور ۳۶ تیم برگزار می گردد.


1397/04/16
14:01:56
5.0 / 5
4826
تگهای خبر: بازی , پیست , تیم , دوچرخه سواری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری