توافقات لازم حاصل شده؛

آغاز تمرینات زهرا نعمتی با كمانداران ۱۰روز پیش از بازی‎های آسیایی

آغاز تمرینات زهرا نعمتی با كمانداران ۱۰روز پیش از بازی‎های آسیایی اسب من: زهرا نعمتی كه تك سهمیه ریكرو تیم ملی تیروكمان برای بازی‎های آسیایی را به خود اختصاص داده، ۱۰ روز پیش از اعزام به محل برگزاری این بازی‎ها به تمرینات این تیم اضافه می‎شود.به گزارش اسب من به نقل از مهر، مجوزی كه كمیته ملی المپیك به فدراسیون تیروكمان به منظور حضور در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی داده، برای اعزام ۱۳ ورزشكار است. از این تعداد ۸ سهمیه برای بخش كامپوند است و ۵ سهمیه هم برای بخش ریكرو؛ سهمیه های كامپوند به ۴ ورزشكار در هر یك از بخش مردان و زنان اختصاص پیدا خواهد نمود. مجموع ۵ سهمیه ریكرو هم شامل ۴ ورزشكار در بخش مردان و یك ورزشكار در بخش بانوان می گردد.
زهرا نعمتی پاراكماندار كشورمان هفته گذشته تك سهمیه فدراسیون تیروكمان برای بازی های آسیایی را به نام خود ثبت نمود. وی طی ۱۶ مرحله ركوردگیری و در رقابت با ۶ كماندار ریكرو دیگر موفق به ثبت بهترین ركورد شد و اینگونه این سهمیه را از آن خود كرد.
بدین ترتیب زهرا نعمتی كه مدال طلا بازی های پاراآسیایی و پارالمپیك را در اختیار دارد و در بازی های المپیك هم شركت داشت، برای نخستین بار در بازی های آسیایی هم حاضر خواهد شد.
البته به خاطر همراهی تیم ملی پاراتیروكمان در اردوهای آماده سازی و رویداد بین المللی پیش رو، نعمتی فعلا در اردوها و اعزام های تیم ملی تیروكمان حضور نخواهد داشت. این پاراكماندار كشورمان تنها ۱۰ روز مانده به بازی های آسیایی و اعزام تیم ملی تیروكمان به محل برگزاری این بازی ها در اندونزی، به تمرینات دیگر كمانداران ملحق خواهد شد.
امید نجاری مدیر تیم های ملی تیروكمان در گفتگو با خبرنگار مهر در این رابطه توضیح داد و اظهار داشت: طبق توافقی كه میان دو فدراسیون تیروكمان و جانبازان و معلولان صورت گرفته، زهرا نعمتی تا یك ماه دیگر با تیم ملی تیروكمان جانبازان پیگیر تمریناتش خواهد بود پس از آن به تمرینات ما ملحق می گردد.
وی خاطرنشان كرد: كمانداران معلول همزمان با كمانداران ما در اردوی آماده سازی به سر می برند. آنها تورنمنت بین المللی چك را پیش رو دارند. پیش از این هم نام زهرا نعمتی جهت شركت در این تورنمنت اعلام شده بود و باید حتما در آن شركت نماید.
مدیر تیم های ملی تیروكمان با تاكید بر آمادگی زهرا نعمتی خاطرنشان كرد: وی آمادگی خویش را در جریان رقابت های انتخابی و ركوردگیری از كمانداران هم اثبات كرد. ضمن اینكه شرایط تمرینی تیم ملی تیروكمان جانبازان آنقدر خوب است كه از حفظ و حتی ارتقای این آمادگی به جهت اعزامی كه زهرا نعمتی باید به بازی های آسیایی داشته باشد، اطمینان داریم. سطح مسابقات چك هم آنقدر بالا است كه بطور قطع در این زمینه اثرگذار خواهد بود.
نجاری با یادآوری آغاز اردوی تیم ملی تیروكمان در كرج اظهار داشت: در ادامه این اردو كمانداران به رقابت های كاپ آسیا در چین تایپه اعزام می شوند. سپس در بازگشت از این رقابت ها، تمرینات تیم ملی برای مرحله چهارم رقابت های كاپ جهانی در آلمان و پس از آن بازی های آسیایی دنبال می گردد. زهرا نعمتی هم طبق توافقات صورت گرفته ۱۰ روز مانده به بازی های آسیایی و اعزام تیم ملی به اندونزی، به تركیب تیم اضافه می گردد.
به گزارش اسب من به نقل از مهر، هجدهمین دوره بازی های آسیایی از ۲۷ مردادماه به میزبانی اندونزی و در دو شهر پالمبانگ و جاكارتا شروع شده و تا ۱۱ شهریورماه ادامه خواهد داشت. كمانداران ایران ۲۵ مردادماه عازم این بازی ها می شوند.

1397/04/05
12:50:13
5.0 / 5
4861
تگهای خبر: اردو , المپیك , بازی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری